Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Michaela Soukupová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
53
Starty
2.liga mladších dorostenek-M
18.05. [AWB053]
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
0 branek
10.05. [AWB049]
V. Meziříčí - DHK Zora Olomouc B
21 : 23
0 branek
04.05. [AWB045]
DHK Zora Olomouc B - Zábřeh
35 : 13
2 branek
06.04. [AWB033]
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
1 branek
09.03. [AWB021]
DHK Zora Olomouc B - V. Meziříčí
27 : 20
2 branek
02.03. [AWB017]
Zábřeh - DHK Zora Olomouc B
18 : 23
1 branek
Liga mladších dorostenek M-sk.B
24.11. [AYB025]
Zábřeh - DHK Zora Olomouc B
16 : 28
3 branek
17.11. [AYB022]
DHK Zora Olomouc B - Zlín
17 : 29
1 branek
09.11. [AYB019]
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
1 branek
26.10. [AYB028]
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
0 branek
13.10. [AYB010]
DHK Zora Olomouc B - Zábřeh
18 : 18
3 branek
06.10. [AYB007]
Zlín - DHK Zora Olomouc B
35 : 16
1 branek
29.09. [AYB004]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
5 branek
Žákovská liga starších žaček
18.01. [AZ013]
Písek - Zora Olomouc
24 : 9
2 branek
18.01. [AZ011]
Zora Olomouc - DHC Plzeň A
11 : 24
2 branek
18.01. [AZ007]
Zora Olomouc - H. Brod
13 : 15
1 branek
18.01. [AZ005]
Zora Olomouc - Zlín "B"
13 : 21
0 branek
18.01. [AZ002]
Hlučín - Zora Olomouc
15 : 10
0 branek
Zlínská liga - starší žačky
04.06. [ZE049]
Zlín "A" - Zora Olomouc
29 : 14
1 branek
11.05. [ZE085]
DHK Litovel - Zora Olomouc
24 : 19
1 branek
26.04. [ZE075]
Zora Olomouc - L.Zubří
23 : 22
3 branek
12.04. [ZE067]
Žeravice - Zora Olomouc
15 : 18
3 branek
05.04. [ZE064]
Zora Olomouc - Otrokovice
20 : 19
0 branek
29.03. [ZE058]
Velká Bystřice - Zora Olomouc
22 : 16
2 branek
23.03. [ZE053]
Zora Olomouc - Zlín "B"
18 : 21
7 branek
16.11. [ZE042]
Kunovice - Zora Olomouc
21 : 28
3 branek
20.10. [ZE030]
L.Zubří - Zora Olomouc
23 : 17
3 branek
12.10. [ZE022]
Zora Olomouc - Žeravice
23 : 18
1 branek
05.10. [ZE019]
Otrokovice - Zora Olomouc
15 : 27
2 branek
28.09. [ZE013]
Zora Olomouc - Velká Bystřice
19 : 14
1 branek
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Háje
29 : 20
video
online
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
video
online
Olomouc - Bohunice
39 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
14
11
1
2
414 : 328
23
2
Olomouc
14
11
0
3
432 : 309
22
3
Poruba
14
9
1
4
374 : 310
19
4
Háje
14
8
1
5
338 : 320
17
5
Zlín
14
8
1
5
387 : 350
17
6
Písek
14
5
0
9
344 : 359
10
7
Bohunice
14
1
0
13
239 : 394
2
8
DHK Baník Most
14
1
0
13
244 : 402
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
175
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
145
Denisa Přečková
Sokol Poruba
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
32
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
29
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
22
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
22
Lucie Říhová
HC Háje
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.