Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže 1.liga mladší dorostenky
jaro I - 1. kolo
2.2.2014
13:00
AW001
DHK Zora Olomouc
-
DHK Baník Most
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
2.2.2014
13:00
AW002
Sokol Poruba
-
Sokol Písek
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
2.2.2014
11:00
AW003
HC Zlín
-
HC Háje
Michaela Krobothová
,
Kristýna Kummerová
,
1.2.2014
13:00
AW004
Tatran Bohunice
-
DHC SVŠ Plzeň
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
jaro I - 2. kolo
9.2.2014
16:30
AW005
DHK Zora Olomouc
-
DHC SVŠ Plzeň
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
8.2.2014
13:00
AW006
Tatran Bohunice
-
HC Háje
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
8.2.2014
17:00
AW007
Sokol Písek
-
HC Zlín
Karel Hladký
,
Jiří Hosnedl
,
9.2.2014
14:00
AW008
DHK Baník Most
-
Sokol Poruba
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
jaro I - 3. kolo
16.2.2014
15:30
AW009
Sokol Poruba
-
DHK Zora Olomouc
Pavel Pluhař
,
Tomáš Petruška
,
16.2.2014
14:00
AW010
HC Zlín
-
DHK Baník Most
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
15.2.2014
13:00
AW011
Tatran Bohunice
-
Sokol Písek
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
16.2.2014
14:45
AW012
DHC SVŠ Plzeň
-
HC Háje
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
jaro I - 4. kolo
23.2.2014
16:30
AW013
DHK Zora Olomouc
-
HC Háje
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
22.2.2014
15:00
AW014
Sokol Písek
-
DHC SVŠ Plzeň
Jiří Větrovský
,
Jan Zelenka
,
23.2.2014
10:30
AW015
DHK Baník Most
-
Tatran Bohunice
Pavla Skružná
,
Marta Sovová
,
22.2.2014
15:30
AW016
Sokol Poruba
-
HC Zlín
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
jaro I - 5. kolo
2.3.2014
13:00
AW017
HC Zlín
-
DHK Zora Olomouc
Petr Jaroň
,
Marek Jaroň
,
1.3.2014
13:00
AW018
Tatran Bohunice
-
Sokol Poruba
Pavel Pluhař
,
Filip Večeřa
,
2.3.2014
16:45
AW019
DHC SVŠ Plzeň
-
DHK Baník Most
Daniela Radová
,
Marta Sovová
,
1.3.2014
18:15
AW020
HC Háje
-
Sokol Písek
Jan Dlouhý
,
Lukáš Malý
,
jaro I - 6. kolo
9.3.2014
16:30
AW021
DHK Zora Olomouc
-
Sokol Písek
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
9.3.2014
11:00
AW022
DHK Baník Most
-
HC Háje
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
9.3.2014
13:00
AW023
Sokol Poruba
-
DHC SVŠ Plzeň
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
9.3.2014
14:30
AW024
HC Zlín
-
Tatran Bohunice
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
jaro I - 7. kolo
15.3.2014
15:00
AW025
Tatran Bohunice
-
DHK Zora Olomouc
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
15.3.2014
16:15
AW026
DHC SVŠ Plzeň
-
HC Zlín
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
16.3.2014
15:00
AW027
HC Háje
-
Sokol Poruba
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
15.3.2014
12:30
AW028
DHK Baník Most
-
Sokol Písek
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
jaro II - 8. kolo
29.3.2014
17:00
AW029
DHK Baník Most
-
DHK Zora Olomouc
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
22.3.2014
15:00
AW030
Sokol Písek
-
Sokol Poruba
Martin Tůma
,
Jaroslav Průžek
,
22.3.2014
11:00
AW031
HC Háje
-
HC Zlín
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
22.3.2014
11:45
AW032
DHC SVŠ Plzeň
-
Tatran Bohunice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro II - 9. kolo
6.4.2014
14:30
AW033
DHC SVŠ Plzeň
-
DHK Zora Olomouc
Pavla Skružná
,
Marta Sovová
,
6.4.2014
15:00
AW034
HC Háje
-
Tatran Bohunice
Jiří Brejcha
,
Václav Škarda
,
6.4.2014
16:00
AW035
HC Zlín
-
Sokol Písek
Michaela Krobothová
,
Jakub Smékal
,
5.4.2014
14:00
AW036
Sokol Poruba
-
DHK Baník Most
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
jaro II - 10. kolo
13.4.2014
16:30
AW037
DHK Zora Olomouc
-
Sokol Poruba
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
12.4.2014
14:30
AW038
DHK Baník Most
-
HC Zlín
Jiří Motl
,
Václav Škarda
,
12.4.2014
15:30
AW039
Sokol Písek
-
Tatran Bohunice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
12.4.2014
10:30
AW040
HC Háje
-
DHC SVŠ Plzeň
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
jaro II - 11. kolo
26.4.2014
10:30
AW041
HC Háje
-
DHK Zora Olomouc
Pavla Skružná
,
Marta Sovová
,
27.4.2014
11:15
AW042
DHC SVŠ Plzeň
-
Sokol Písek
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
26.4.2014
13:00
AW043
Tatran Bohunice
-
DHK Baník Most
Dominika Michlová
,
Jan Vítek
,
27.4.2014
13:00
AW044
HC Zlín
-
Sokol Poruba
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
jaro II - 12. kolo
4.5.2014
16:30
AW045
DHK Zora Olomouc
-
HC Zlín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
4.5.2014
10:00
AW046
Sokol Poruba
-
Tatran Bohunice
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
4.5.2014
12:00
AW047
DHK Baník Most
-
DHC SVŠ Plzeň
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
1.5.2014
15:00
AW048
Sokol Písek
-
HC Háje
Jiří Větrovský
,
Jan Zelenka
,
jaro II - 13. kolo
10.5.2014
15:00
AW049
Sokol Písek
-
DHK Zora Olomouc
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
10.5.2014
10:30
AW050
HC Háje
-
DHK Baník Most
Lukáš Lehký
,
Miloš Fogl
,
11.5.2014
13:00
AW051
DHC SVŠ Plzeň
-
Sokol Poruba
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
11.5.2014
15:00
AW052
Tatran Bohunice
-
HC Zlín
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
jaro II - 14. kolo
18.5.2014
14:30
AW053
DHK Zora Olomouc
-
Tatran Bohunice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
18.5.2014
14:00
AW054
HC Zlín
-
DHC SVŠ Plzeň
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
17.5.2014
15:00
AW055
Sokol Poruba
-
HC Háje
Michal Paululik
,
Martin Poliačik
,
17.5.2014
15:00
AW056
Sokol Písek
-
DHK Baník Most
Michael Haramul
,
Pavla Skružná
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.