Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Václav Zelenka
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.5. 17:00
A39
Bolevec M.A.T. - Plzenec "B"
36 : 27
Extraliga muži
11.5. 10:30
AA186
Přerov - Zubří
31 : 33
12.4. 17:00
AA174
KP Brno - Zlín
29 : 20
29.3. 17:00
AA139
Lovosice - Dukla
26 : 20
15.2. 18:00
AA115
Kopřivnice - KP Brno
29 : 24
29.1. 18:30
AA098
Lovosice - Přerov
32 : 26
1.liga mužů
9.3. 15:00
AB085
Chodov - Strakonice
22 : 24
Žákovská liga starších žáků
13.4. 15:45
AO155
Jičín - Zubří
19 : 19
13.4. 15:00
AO154
HK B Most - Talent A
16 : 22
13.4. 12:45
AO151
Talent A - Dukla 6
17 : 28
13.4. 11:15
AO149
Zubří - Dukla 6
19 : 26
13.4. 10:30
AO148
Jičín - Talent A
14 : 15
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
10.5. 18:00
AP168
Poruba - Zlín
29 : 22
4.5. 16:00
AP150
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
27.4. 18:00
AP136
Most - Poruba
25 : 23
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
15.3. 18:00
AP115
Most - ŠKP Piccard Senec
44 : 9
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
19.1. 17:00
AP068
Slavia - Zlín
40 : 24
11.1. 18:00
AP063
J.Hradec - Michalovce
18 : 39
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
1.liga žen
2.3. 13:30
AR090
HC Plzeň - Zlín B
30 : 16
9.2. 16:30
AR067
Most B - S.Vršovice
27 : 25
1.liga mladší dorostenky
9.2. 14:00
AW008
DHK Baník Most - Poruba
15 : 30
2.liga mladších dorostenek-Č
3.4. 18:00
AWA013
DHC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
27 : 23
starší žáci
30.4. 17:45
B48
Talent A - Košutka
44 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.