Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Ledvinka
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.8.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
4.5. 18:00
AC122
Bohemians - Ledeč n.S.
23 : 26
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 15:30
AH110
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
31 : 26
11.4. 18:30
AH082
TJ Sokol Úvaly - TJ košutka
19 : 26
15.3. 10:00
AH096
Sokol Kobylisy - Chodov
25 : 21
8.12. 17:00
AH065
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři
34 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
27.4. 12:30
AK115
HK B Most - D.Králové
19 : 18
27.10. 15:00
AK035
1.HC Pardubice - D.Králové
29 : 43
Žákovská liga starších žáků
3.5. 17:00
AO171
Jičín - V. Bystřice
23 : 20
3.5. 16:00
AO170
Zlín "A" - Dukla 6
22 : 27
3.5. 12:00
AO167
Dukla 6 - V. Bystřice
28 : 13
8.2. 15:30
AO065
Talent A - HK Lovosice
23 : 18
8.2. 13:00
AO062
HK Lovosice - Sokol Úvaly A
27 : 18
8.2. 11:20
AO060
Sokol Úvaly A - Talent A
15 : 22
8.2. 08:50
AO057
Zlín "A" - Sokol Úvaly A
22 : 17
2.liga žen Č
5.4. 09:30
AS114
DHK Pardubice - Kobylisy B
30 : 18
8.3. 16:00
AS091
Turnov - Milevsko
27 : 17
23.2. 18:00
AS081
Astra - Kobylisy B
25 : 15
16.11. 16:00
AS043
Turnov - Strakonice
30 : 21
12.10. 18:00
AS019
Turnov - Slavoj Tachov
23 : 23
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
10.11. 17:00
AUB021
Kobylisy - Písek
23 : 36
1.liga mladší dorostenky
22.3. 11:00
AW031
Háje - Zlín
26 : 25
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
10.11. 15:00
AXB021
Kobylisy - Písek
25 : 30
28.9. 10:30
AXB004
Háje - HC Plzeň
36 : 22
Společný přebor mladších žákyň
30.3. 15:30
BI030
TJ Sokol Bělá - Astra
1 : 10
30.3. 14:30
BI028
S.Vršovice - Slavia
5 : 9
30.3. 14:00
BI027
DHKPardubice - TJ Sokol Bělá
7 : 2
30.3. 13:30
BI026
Slavia - Háje
9 : 10
30.3. 12:30
BI024
S.Vršovice - Háje
8 : 14
30.3. 11:30
BI022
DHKPardubice - S.Vršovice
5 : 12
30.3. 10:30
BI020
Háje - TJ Sokol Bělá
13 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
40 : 28
video
online
Astra Praha - Házená J.Hradec
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
8
8
0
0
279 : 154
16
2
Kobylisy
8
5
0
3
251 : 209
10
3
HC Plzeň
8
4
1
3
196 : 211
9
4
Astra Praha
8
1
1
6
110 : 210
3
5
Házená J.Hradec
8
1
0
7
152 : 204
2
Tabulka střelců
Petra Drozdová
HC Plzeň
75
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
57
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
25
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
11
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
16
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
14
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.