Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Podzim 1 - 1. kolo
22.9.2013
13:00
AUB001
Sokol Písek
-
Astra Praha
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
21.9.2013
15:00
AUB003
Házená Jindřichův Hradec
-
HC Plzeň
Jaroslav Průžek
,
Zdeněk Tůma
,
Podzim 1 - 2. kolo
29.9.2013
17:30
AUB004
Astra Praha
-
HC Plzeň
Zdeněk Vaněček
,
28.9.2013
17:00
AUB006
Sokol Písek
-
Sokol Kobylisy II
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
Podzim 1 - 3. kolo
5.10.2013
17:30
AUB007
Sokol Kobylisy II
-
Astra Praha
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
5.10.2013
12:30
AUB008
Házená Jindřichův Hradec
-
Sokol Písek
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
Podzim 1 - 4. kolo
13.10.2013
13:00
AUB011
Sokol Písek
-
HC Plzeň
Veronika Machová
,
Tereza Rendlová
,
13.10.2013
17:00
AUB012
Sokol Kobylisy II
-
Házená Jindřichův Hradec
Martin Tůma
,
Podzim 1 - 5. kolo
19.10.2013
15:00
AUB013
Házená Jindřichův Hradec
-
Astra Praha
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
20.10.2013
12:30
AUB014
HC Plzeň
-
Sokol Kobylisy II
Josef Čapek
,
Michal Nezbeda
,
Podzim 2 - 6. kolo
3.11.2013
17:30
AUB016
Astra Praha
-
Sokol Písek
Zdeněk Tůma
,
Martin Tůma
,
3.11.2013
13:30
AUB018
HC Plzeň
-
Házená Jindřichův Hradec
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
Podzim 2 - 7. kolo
9.11.2013
11:00
AUB019
HC Plzeň
-
Astra Praha
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
10.11.2013
17:00
AUB021
Sokol Kobylisy II
-
Sokol Písek
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
Podzim 2 - 8. kolo
13.11.2013
17:45
AUB022
Astra Praha
-
Sokol Kobylisy II
Jaroslav Artl
,
Marta Sovová
,
17.11.2013
11:00
AUB023
Sokol Písek
-
Házená Jindřichův Hradec
Monika Blažeková
,
Kateřina Šajnerová
,
Podzim 2 - 9. kolo
23.11.2013
12:00
AUB026
HC Plzeň
-
Sokol Písek
Marek Maxa
,
Václav Škarda
,
23.11.2013
15:00
AUB027
Házená Jindřichův Hradec
-
Sokol Kobylisy II
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
Podzim 2 - 10. kolo
30.11.2013
14:00
AUB028
Astra Praha
-
Házená Jindřichův Hradec
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
27.10.2013
11:00
AUB029
Sokol Kobylisy II
-
HC Plzeň
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.