Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
3.11. 18:00
AP042
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
18.10. 18:00
AP031
Most - Veselí n.M.
26 : 19
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
Český pohár žen
19.11. 18:00
APR031
Most - Slavia
34 : 29
26.9. 18:30
APR021
HC Plzeň - Most
16 : 34
1.liga žen
26.10. 14:00
AR056
S.Vršovice - Olomouc B
30 : 28
21.9. 15:00
AR004
Kobylisy - Kunovice
19 : 13
2.liga žen Č
21.9. 13:00
AS004
Kobylisy B - Loko Cheb
22 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
26.10. 12:00
AUA030
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
2.liga mladších dorostenek-Č
22.3. 15:00
AWA031
TJ Slavoj Tachov - Loko Č.Budějovice
25 : 22
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
26.10. 10:00
AXA030
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
21.9. 11:00
AXB002
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
23 : 18
Žákovská liga starších žaček
1.6. 13:30
AZ201
Slavia - Ivančice
13 : 18
1.6. 10:30
AZ198
Slavia - Písek
16 : 11
starší žáci
16.5. 17:45
B52
Talent B - Šťáhlavy
9 : 32
11.4. 17:45
B34
Talent B - Talent A
10 : 38
7.4. 16:00
B31 - Božkov
HC Plzeň - Talent B
14 : 18
mladší žáci
4.9. 17:30
D02
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
23 : 1
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Háje
29 : 20
video
online
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
video
online
Olomouc - Bohunice
39 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
14
11
1
2
414 : 328
23
2
Olomouc
14
11
0
3
432 : 309
22
3
Poruba
14
9
1
4
374 : 310
19
4
Háje
14
8
1
5
338 : 320
17
5
Zlín
14
8
1
5
387 : 350
17
6
Písek
14
5
0
9
344 : 359
10
7
Bohunice
14
1
0
13
239 : 394
2
8
DHK Baník Most
14
1
0
13
244 : 402
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
175
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
145
Denisa Přečková
Sokol Poruba
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
32
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
29
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
22
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
22
Lucie Říhová
HC Háje
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.