Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Pilmajerová
Lokomotiva Cheb
7
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
1
Andrea Brablcová
SHK Kunovice
1
Andrea Vlachová
HC Plzeň
3
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
2
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
1
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
2
Edita Vaňková
DHK Baník Most
1
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
2
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Erika Leugnerová
DHK Pardubice
1
Eva Mancellari
TJ Slavoj Tachov
1
Eva Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Eva Menhartová
HC Milevsko
3
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
1
Irena Hladová
Loko České Budějovice
1
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Jana Macharáčková
SK Velká Bystřice
1
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
1
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
2
Jitka Šmídová
SK UP Olomouc
2
Jitka Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
3
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
1
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
1
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
6
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
4
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Kristýna Salčáková
DHK Zora Olomouc
7
Leona Šviráková
DHC Sokol Poruba
2
Lucie Ševrová
TJ Turnov
1
Lucie Marková
Tatran Bohunice
1
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Marie Poláková
TJ Turnov
1
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Další
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.