Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Adéla Pilmajerová
Post
Mateřský klub
HSG Fichtelgebirge - GER
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1978
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
120
Starty
Český pohár žen
25.09. [APR018]
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
2 branek
13.09. [APR014]
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
18 : 16
4 branek
07.09. [APR006]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
5 branek
2.liga žen Č
04.05. [AS130]
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
8 branek
27.04. [AS123]
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
6 branek
12.04. [AS119]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Cheb
24 : 32
8 branek
05.04. [AS110]
Loko Cheb - Astra
24 : 27
8 branek
22.03. [AS108]
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
4 branek
15.03. [AS097]
Loko Cheb - Turnov
12 : 23
7 branek
08.03. [AS096]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
6 branek
01.03. [AS086]
S.Vršovice B - Loko Cheb
21 : 21
4 branek
22.02. [AS083]
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
2 branek
15.02. [AS075]
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
1 branek
09.02. [AS070]
Loko Cheb - Kobylisy B
28 : 26
8 branek
07.12. [AS064]
Loko Cheb - Milevsko
27 : 19
3 branek
01.12. [AS057]
Ústí n.L. - Loko Cheb
28 : 23
6 branek
23.11. [AS053]
Loko Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 24
4 branek
17.11. [AS044]
Astra - Loko Cheb
34 : 24
3 branek
09.11. [AS042]
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
6 branek
02.11. [AS031]
Turnov - Loko Cheb
24 : 16
4 branek
20.10. [AS030]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1 branek
12.10. [AS020]
Loko Cheb - S.Vršovice B
27 : 24
4 branek
06.10. [AS017]
Č.Budějovice - Loko Cheb
25 : 19
6 branek
28.09. [AS009]
Loko Cheb - DHK Pardubice
23 : 22
4 branek
21.09. [AS004]
Kobylisy B - Loko Cheb
22 : 24
6 branek
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.