Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Pilmajerová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Vališová
TJ Turnov
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Pekárková
DHK Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Schánělcová
ČZ HBC Strakonice 1921
8 - 0 - 0 - 4
Adéla Koubková
TJ Turnov
8 - 0 - 0 - 4
Adéla Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
10 - 0 - 0 - 5
Alena Šafářová
TJ Turnov
26 - 1 - 0 - 3
Alice Štefanisková
Astra Praha
12 - 0 - 0 - 6
Alžběta Poskočilová
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Kloudová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Hainzová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Vaňková
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Anna Kudějová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Anna Černíková
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
8 - 0 - 0 - 4
Anna Balcarová
Sokol Vršovice B
10 - 0 - 0 - 5
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
18 - 0 - 0 - 9
Barbora Daníčková
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy B
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
32 - 1 - 0 - 6
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Claudia Davidová
TJ Turnov
24 - 0 - 0 - 12
Dagmar Aissi
TJ Turnov
24 - 0 - 0 - 12
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Daniela Drobná
HK Spartak Ústí n.L.
10 - 0 - 0 - 5
Darina Vejvodová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Prochásková
Astra Praha
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Pelikánová
DHK Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Novotná
Sokol Vršovice B
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Lojínová
Lokomotiva Cheb
8 - 0 - 0 - 4
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
14 - 0 - 0 - 7
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
18 - 0 - 1 - 9
Eliška Herlíková
TJ Slavoj Tachov
18 - 0 - 0 - 9
Erika Leugnerová
DHK Pardubice
20 - 0 - 1 - 5
Eva Uhlířová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Eva Jirásková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.