Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
16 - 0 - 0 - 8
Martina Bačíková
HC Britterm Veselí n.M.
36 - 0 - 0 - 18
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
28 - 0 - 1 - 9
Petra Beňušková
DHK Baník Most
14 - 0 - 0 - 7
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
42 - 0 - 1 - 21
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
20 - 0 - 0 - 10
Denisa Bílková
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
10 - 0 - 0 - 5
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
14 - 0 - 0 - 7
Martina Blehová
HK Slovan Duslo Šaľa
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Boorová
Sokol Písek
6 - 0 - 0 - 3
Michaela Borovská
DHK Baník Most
20 - 0 - 1 - 10
Helena Brandová
HC Zlín
10 - 0 - 0 - 5
Kateřina Brzósková
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Petra Bubeníková
Sokol Písek
22 - 0 - 0 - 11
Michaela Budayová
HC Zlín
20 - 0 - 0 - 10
Karin Bujnochová
HK Slovan Duslo Šaľa
42 - 0 - 0 - 21
Dominika Bullová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
L. Csukaova
ŠKP Piccard Senec
26 - 1 - 0 - 3
Natalia Csukaová
ŠKP Piccard Senec
14 - 0 - 1 - 2
Nikol Černá
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
10 - 0 - 0 - 5
Lucie Dostálová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Ľucia Dudová
ŠKP Piccard Senec
34 - 0 - 2 - 7
Zuzana Dufková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
34 - 0 - 0 - 17
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
16 - 0 - 0 - 8
Katarina Gábrišová
ŠKP Piccard Senec
10 - 0 - 0 - 5
Veronika Gajdošová
HK DANLOG Partizánske
2 - 0 - 0 - 1
Katarína Gáliková
ŠKP Piccard Senec
12 - 0 - 0 - 6
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
16 - 0 - 0 - 8
Patrícia Gregušová
HK DANLOG Partizánske
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
4 - 0 - 0 - 2
Marcela Handlová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
4 - 0 - 0 - 2
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
8 - 0 - 0 - 4
Dominika Horňáková
Iuventa Michalovce
24 - 0 - 0 - 12
Lenka Hradilová
HC Zlín
8 - 0 - 0 - 4
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
18 - 0 - 0 - 9
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 1-2 - výsledky
video
online
Slavia - Most
26 : 26
video
online
Slavia - Most
30 : 20
video
online
Most - Slavia
25 : 20
video
online
Most - Slavia
29 : 28
video
online
Slavia - Most
24 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.