Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Samcová
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
28 - 0 - 1 - 9
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Alena Stellnerová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Alica Kostelná
Iuventa Michalovce
2 - 0 - 0 - 1
Alžbeta Tóthová
HC Zlín
14 - 0 - 0 - 7
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
8 - 0 - 0 - 4
Anastasia Zykova
Iuventa Michalovce
10 - 0 - 1 - 0
Andrea Očadlíková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Königová
Sokol Písek
8 - 0 - 0 - 4
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
10 - 0 - 0 - 5
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
20 - 0 - 0 - 10
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
20 - 0 - 0 - 10
Anna Voldánová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
16 - 0 - 0 - 8
Anna-Mária Marčeková
ŠKP Piccard Senec
20 - 0 - 0 - 10
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Königová
HK DANLOG Partizánske
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
12 - 0 - 0 - 6
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
20 - 0 - 0 - 10
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
30 - 0 - 0 - 15
Darina Nudni
HC Zlín
10 - 0 - 0 - 5
Denisa Kylarová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Kamenářová
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Denisa Bílková
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Diana Tomašechová
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Diana Poláchová
DHC Sokol Poruba
6 - 0 - 0 - 3
Diana Kurčinová
ŠKP Piccard Senec
8 - 0 - 0 - 4
Dominika Bullová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
8 - 0 - 0 - 4
Dominika Selucká
DHC Slavia Praha
10 - 0 - 0 - 5
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
18 - 0 - 0 - 9
Dominika Horňáková
Iuventa Michalovce
24 - 0 - 0 - 12
Edita Vaňková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
20 - 0 - 0 - 10
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
20 - 0 - 1 - 5
Eva Minarčíková
DHC Sokol Poruba
10 - 0 - 0 - 5
Eva Veselková
HK Slovan Duslo Šaľa
24 - 0 - 1 - 12
Gabriela Zahradníková
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
14 - 0 - 0 - 7
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 1-2 - výsledky
video
online
Slavia - Most
26 : 26
video
online
Slavia - Most
30 : 20
video
online
Most - Slavia
25 : 20
video
online
Most - Slavia
29 : 28
video
online
Slavia - Most
24 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.