Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Barbora Uhlíková
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
150
Starty
Český pohár žen
25.09. [APR019]
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
5 branek
14.09. [APR017]
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
2 branek
08.09. [APR008]
Milevsko - Strakonice
26 : 32
2 branek
2.liga žen Č
04.05. [AS131]
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
5 branek
26.04. [AS122]
Strakonice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 23
4 branek
13.04. [AS120]
Astra - Strakonice
13 : 21
6 branek
05.04. [AS109]
Strakonice - Turnov
27 : 25
2 branek
22.03. [AS108]
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
2 branek
16.03. [AS098]
Slavoj Tachov - Strakonice
23 : 24
1 branek
08.03. [AS095]
Strakonice - S.Vršovice B
24 : 22
2 branek
02.03. [AS087]
Č.Budějovice - Strakonice
23 : 22
0 branek
22.02. [AS082]
Strakonice - DHK Pardubice
26 : 23
1 branek
16.02. [AS076]
Kobylisy B - Strakonice
25 : 22
2 branek
30.11. [AS065]
Strakonice - Ústí n.L.
25 : 17
7 branek
09.11. [AS042]
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
6 branek
26.10. [AS056]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Strakonice
34 : 26
3 branek
12.10. [AS021]
Strakonice - Č.Budějovice
24 : 22
3 branek
06.10. [AS016]
DHK Pardubice - Strakonice
28 : 20
5 branek
28.09. [AS010]
Strakonice - Kobylisy B
26 : 25
3 branek
22.09. [AS003]
Milevsko - Strakonice
15 : 22
2 branek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
19.10. [AUA013]
SVŠ Plzeň - Strakonice
32 : 12
7 branek
12.10. [AUA010]
Strakonice - Slavia
19 : 26
2 branek
28.09. [AUA004]
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
9 branek
21.09. [AUA001]
S.Vršovice - Strakonice
20 : 28
10 branek
2.liga starších dorostenek Č
18.05. [AVA056]
Strakonice - HC Plzeň
23 : 26
7 branek
03.05. [AVA047]
Strakonice - S.Vršovice
27 : 27
10 branek
26.04. [AVA043]
Házená J.Hradec - Strakonice
28 : 22
6 branek
12.04. [AVA038]
Strakonice - Č.Budějovice
38 : 31
2 branek
23.03. [AVA029]
Astra Praha - Strakonice
12 : 18
5 branek
15.03. [AVA028]
HC Plzeň - Strakonice
24 : 22
11 branek
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.