Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Anna Dolejšová
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
161
Starty
W.H.I.L.
16.11. [AP051]
Poruba - Písek
28 : 16
0 branek
09.10. [AP036]
Písek - Michalovce
17 : 28
0 branek
08.09. [AP011]
Slavia - Písek
44 : 23
1 branek
31.08. [AP003]
Písek - Olomouc
16 : 34
0 branek
Český pohár žen
14.09. [APR017]
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
3 branek
2.liga žen Č
03.05. [AS127]
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
5 branek
26.04. [AS126]
Č.Budějovice - DHK Pardubice
22 : 21
9 branek
12.04. [AS116]
Kobylisy B - Č.Budějovice
23 : 31
9 branek
06.04. [AS113]
Č.Budějovice - Milevsko
35 : 21
9 branek
30.03. [AS100]
Č.Budějovice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 18
10 branek
23.03. [AS105]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
23 : 27
5 branek
09.03. [AS094]
Astra - Č.Budějovice
22 : 28
10 branek
02.03. [AS087]
Č.Budějovice - Strakonice
23 : 22
7 branek
22.02. [AS083]
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
3 branek
16.02. [AS074]
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
26 : 22
9 branek
08.02. [AS072]
S.Vršovice B - Č.Budějovice
23 : 25
5 branek
08.12. [AS061]
Č.Budějovice - Turnov
27 : 27
9 branek
01.12. [AS060]
DHK Pardubice - Č.Budějovice
23 : 23
8 branek
24.11. [AS050]
Č.Budějovice - Kobylisy B
25 : 22
8 branek
17.11. [AS047]
Milevsko - Č.Budějovice
28 : 30
11 branek
10.11. [AS039]
Č.Budějovice - Ústí n.L.
23 : 21
8 branek
02.11. [AS034]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Č.Budějovice
23 : 32
13 branek
20.10. [AS028]
Č.Budějovice - Astra
25 : 17
8 branek
12.10. [AS021]
Strakonice - Č.Budějovice
24 : 22
5 branek
06.10. [AS017]
Č.Budějovice - Loko Cheb
25 : 19
6 branek
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.