Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže Liga starších dorostenek-M-sk.A
Podzim 1 - 1. kolo
21.9.2013
16:00
AUC001
HK Hodonín
-
DHK Zora Olomouc
Patrick Netík
,
Petr Kremláček
,
22.9.2013
10:00
AUC002
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jaroslav Dostál
,
Podzim 1 - 2. kolo
29.9.2013
14:30
AUC004
DHK Zora Olomouc
-
DHK Pardubice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
28.9.2013
16:00
AUC006
HK Hodonín
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
Podzim 1 - 3. kolo
6.10.2013
12:00
AUC007
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Zora Olomouc
Martin Tůma
,
1.10.2013
18:30
AUC009
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Semerád
,
Zdeněk Vaněček
,
Podzim 1 - 4. kolo
13.10.2013
14:30
AUC010
DHK Zora Olomouc
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
12.10.2013
16:30
AUC011
HK Hodonín
-
DHK Pardubice
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
Podzim 1 - 5. kolo
20.10.2013
13:00
AUC014
DHK Pardubice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
19.10.2013
10:00
AUC015
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Hodonín
Otakar Bujnoch
,
Břetislav Jurečka
,
Podzim 2 - 6. kolo
3.11.2013
16:30
AUC016
DHK Zora Olomouc
-
HK Hodonín
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
2.11.2013
09:00
AUC017
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Štěpán Šůstek
,
Jiří Dolejší
,
Podzim 2 - 7. kolo
10.11.2013
13:00
AUC019
DHK Pardubice
-
DHK Zora Olomouc
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
9.11.2013
10:00
AUC021
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HK Hodonín
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
Podzim 2 - 8. kolo
17.11.2013
12:30
AUC022
DHK Zora Olomouc
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
16.11.2013
09:00
AUC024
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Pardubice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Podzim 2 - 9. kolo
23.11.2013
09:00
AUC025
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Zora Olomouc
Jindřich Berger
,
Patrick Netík
,
nezadáno
00:00
AUC026
DHK Pardubice
-
HK Hodonín
Podzim 2 - 10. kolo
30.11.2013
10:00
AUC029
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Pardubice
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
26.10.2013
13:45
AUC030
HK Hodonín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.