Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Patrik Pavlíček
Mateřský klub
Lokomotiva Česká Lípa
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
8.3. 18:00
AD089
Liberec - Kolín
32 : 28
1.3. 17:00
AD079
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 28
2.liga starších dorostenců Č
16.3. 17:00
AH095
TJ Sokol Úvaly - D. Cerekev
28 : 24
1.3. 15:00
AH079
ELP Jablonec - HSK Tygři
32 : 17
2.liga mladších dorostenců Č
30.3. 12:30
AK103
HK B Most - Liberec
21 : 25
2.liga žen Č
27.4. 18:00
AS121
Astra - Turnov
32 : 21
22.3. 16:00
AS103
Turnov - Kobylisy B
18 : 18
16.2. 13:00
AS076
Kobylisy B - Strakonice
25 : 22
3.11. 17:00
AS035
Ústí n.L. - DHK Pardubice
27 : 34
5.10. 15:30
AS015
Kobylisy B - Astra
21 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
5.10. 17:30
AUB007
Kobylisy - Astra Praha
38 : 15
1.liga mladší dorostenky
12.4. 10:30
AW040
Háje - SVŠ Plzeň
29 : 20
2.liga mladších dorostenek-Č
11.5. 18:00
AWA051
S.Vršovice - Kobylisy
26 : 36
16.2. 11:00
AWA009
Kobylisy - DHC Plzeň
26 : 29
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
16.11. 17:00
AXA022
DHK Baník Most - DHC Plzeň
18 : 13
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
27.10. 10:30
AXB028
Háje - J.Hradec
30 : 15
Žákovská liga starších žaček
9.2. 15:15
AZ100
H. Brod - HK Sptk Ústí n.L.
16 : 21
9.2. 13:45
AZ098
Zlín "A" - H. Brod
30 : 21
9.2. 12:15
AZ096
Hrabůvka - Zlín "A"
8 : 32
9.2. 10:45
AZ094
HK Sptk Ústí n.L. - Zlín "A"
11 : 24
9.2. 09:15
AZ092
Zlín "A" - DHK B Most
24 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
video
online
Strakonice - SVŠ Plzeň
14 : 46
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
8
8
0
0
279 : 149
16
2
Slavia
8
6
0
2
262 : 171
12
3
S.Vršovice
8
3
0
5
176 : 259
6
4
Strakonice
8
2
0
6
187 : 258
4
5
Č.Budějovice
8
1
0
7
195 : 262
2
Tabulka střelců
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
61
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
53
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
15
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
10
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
24
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
20
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.