Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Patrik Pavlíček
Mateřský klub
Lokomotiva Česká Lípa
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
8.3. 18:00
AD089
Liberec - Kolín
32 : 28
1.3. 17:00
AD079
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 28
2.liga starších dorostenců Č
16.3. 17:00
AH095
TJ Sokol Úvaly - D. Cerekev
28 : 24
1.3. 15:00
AH079
ELP Jablonec - HSK Tygři
32 : 17
2.liga mladších dorostenců Č
30.3. 12:30
AK103
HK B Most - Liberec
21 : 25
2.liga žen Č
27.4. 18:00
AS121
Astra - Turnov
32 : 21
22.3. 16:00
AS103
Turnov - Kobylisy B
18 : 18
16.2. 13:00
AS076
Kobylisy B - Strakonice
25 : 22
3.11. 17:00
AS035
Ústí n.L. - DHK Pardubice
27 : 34
5.10. 15:30
AS015
Kobylisy B - Astra
21 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
5.10. 17:30
AUB007
Kobylisy - Astra Praha
38 : 15
1.liga mladší dorostenky
12.4. 10:30
AW040
Háje - SVŠ Plzeň
29 : 20
2.liga mladších dorostenek-Č
11.5. 18:00
AWA051
S.Vršovice - Kobylisy
26 : 36
16.2. 11:00
AWA009
Kobylisy - DHC Plzeň
26 : 29
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
16.11. 17:00
AXA022
DHK Baník Most - DHC Plzeň
18 : 13
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
27.10. 10:30
AXB028
Háje - J.Hradec
30 : 15
Žákovská liga starších žaček
9.2. 15:15
AZ100
H. Brod - HK Sptk Ústí n.L.
16 : 21
9.2. 13:45
AZ098
Zlín "A" - H. Brod
30 : 21
9.2. 12:15
AZ096
Hrabůvka - Zlín "A"
8 : 32
9.2. 10:45
AZ094
HK Sptk Ústí n.L. - Zlín "A"
11 : 24
9.2. 09:15
AZ092
Zlín "A" - DHK B Most
24 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.