Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 10:30
AA162
Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 27
30.4. 19:00
AA182
Zlín - Přerov
37 : 29
23.2. 10:30
AA121
Zubří - Kopřivnice
27 : 26
11.12. 18:00
AA087
Zlín - Přerov
30 : 26
30.11. 10:30
AA073
Plzeň - Kopřivnice
36 : 25
16.11. 17:00
AA063
Lovosice - Frýdek-Místek
33 : 25
27.10. 18:00
AA050
Zlín - Frýdek-Místek
24 : 28
19.10. 18:00
AA043
Kopřivnice - Přerov
34 : 31
1.liga mužů
1.3. 17:00
AB082
Náchod - Dvůr Králové
30 : 19
12.10. 12:00
AB024
Dukla B - Karviná B
26 : 22
2 liga mužů JZČ
9.3. 09:30
AC087
Talent Plzeň "B" - Bohemians
33 : 23
10.11. 09:30
AC039
Talent Plzeň "B" - VŠ Plzeň
34 : 27
2.liga mužů SVČ
10.10. 19:30
AD020
Libčice n. Vlt. - Slavia
24 : 20
21.9. 15:00
AD002
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
33 : 32
1.liga starších dorostenců
9.3. 13:30
AG087
Talent Plzeň - Náchod
42 : 19
10.11. 13:30
AG039
Talent Plzeň - Dukla
36 : 33
12.10. 16:00
AG024
Dukla - Karviná
28 : 21
2.liga starších dorostenců Č
21.9. 17:00
AH002
HSK Tygři - Loko Č.Budějovice
10 : 28
1.liga mladších dorostenců
9.3. 11:30
AJ087
Talent Plzeň - Strakonice
28 : 32
10.11. 11:30
AJ039
Talent Plzeň - Dukla
31 : 26
12.10. 14:00
AJ024
Dukla - Karviná
26 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
1.3. 14:30
AK082
Náchod - D.Králové
22 : 40
Český pohár mužů
23.10. 18:00
AN069
Třeboň - Jičín
26 : 32
15.9. 17:00
AN035
Libčice n. Vlt. - Chodov
24 : 15
1.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
25 : 31
1.9. 10:30
AN014
Kutná Hora - Zruč n.S.
17 : 28
W.H.I.L.
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
12.4. 18:00
AP130
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.