Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Ledvinka
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.8.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
4.5. 18:00
AC122
Bohemians - Ledeč n.S.
23 : 26
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 15:30
AH110
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
31 : 26
11.4. 18:30
AH082
TJ Sokol Úvaly - TJ košutka
19 : 26
15.3. 10:00
AH096
Sokol Kobylisy - Chodov
25 : 21
8.12. 17:00
AH065
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři
34 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
27.4. 12:30
AK115
HK B Most - D.Králové
19 : 18
27.10. 15:00
AK035
1.HC Pardubice - D.Králové
29 : 43
Žákovská liga starších žáků
3.5. 17:00
AO171
Jičín - V. Bystřice
23 : 20
3.5. 16:00
AO170
Zlín "A" - Dukla 6
22 : 27
3.5. 12:00
AO167
Dukla 6 - V. Bystřice
28 : 13
8.2. 15:30
AO065
Talent A - HK Lovosice
23 : 18
8.2. 13:00
AO062
HK Lovosice - Sokol Úvaly A
27 : 18
8.2. 11:20
AO060
Sokol Úvaly A - Talent A
15 : 22
8.2. 08:50
AO057
Zlín "A" - Sokol Úvaly A
22 : 17
2.liga žen Č
5.4. 09:30
AS114
DHK Pardubice - Kobylisy B
30 : 18
8.3. 16:00
AS091
Turnov - Milevsko
27 : 17
23.2. 18:00
AS081
Astra - Kobylisy B
25 : 15
16.11. 16:00
AS043
Turnov - Strakonice
30 : 21
12.10. 18:00
AS019
Turnov - Slavoj Tachov
23 : 23
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
10.11. 17:00
AUB021
Kobylisy - Písek
23 : 36
1.liga mladší dorostenky
22.3. 11:00
AW031
Háje - Zlín
26 : 25
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
10.11. 15:00
AXB021
Kobylisy - Písek
25 : 30
28.9. 10:30
AXB004
Háje - HC Plzeň
36 : 22
Společný přebor mladších žákyň
30.3. 15:30
BI030
TJ Sokol Bělá - Astra
1 : 10
30.3. 14:30
BI028
S.Vršovice - Slavia
5 : 9
30.3. 14:00
BI027
DHKPardubice - TJ Sokol Bělá
7 : 2
30.3. 13:30
BI026
Slavia - Háje
9 : 10
30.3. 12:30
BI024
S.Vršovice - Háje
8 : 14
30.3. 11:30
BI022
DHKPardubice - S.Vršovice
5 : 12
30.3. 10:30
BI020
Háje - TJ Sokol Bělá
13 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.