Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Radoslav Kavulič
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 10:30
AA161
Lovosice - Hranice
32 : 29
17.5. 18:00
AA189
Zlín - KP Brno
29 : 26
4.5. 17:30
AA152
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 23
20.4. 10:30
AA146
Hranice - Lovosice
29 : 27
15.3. 17:00
AA134
Lovosice - Frýdek-Místek
23 : 21
1.3. 18:00
AA127
Kopřivnice - Zlín
31 : 32
8.2. 17:00
AA111
Lovosice - Jičín
29 : 25
8.12. 10:30
AA083
Hranice - Zlín
31 : 22
23.11. 17:00
AA071
Lovosice - KP Brno
21 : 16
16.10. 19:00
AA045
Jičín - Lovosice
26 : 24
12.10. 17:00
AA038
KP Brno - Karviná
29 : 26
25.9. 18:00
AA024
Dukla - Karviná
27 : 25
15.9. 10:30
AA010
Přerov - Frýdek-Místek
29 : 26
2.liga mužů SVČ
30.11. 17:00
AD058
TJ Sokol Bělá - HK Lovosice B
28 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
30.11. 15:00
AK058
TJ Sokol Bělá p.B. - SSK Talent Plzeň B
27 : 35
Český pohár mužů
19.2. 18:00
AN079
Dukla - Frýdek-Místek
27 : 26
2.10. 18:30
AN055
Ml. Boleslav - Lovosice
28 : 33
1.9. 16:00
AN001
Ml. Boleslav - S.Vršovice
30 : 25
W.H.I.L.
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
26.4. 17:00
AP133
Slavia - Zlín
32 : 24
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
15.2. 17:30
AP095
Olomouc - Poruba
23 : 21
11.1. 17:30
AP065
Olomouc - Zlín
25 : 20
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
13.10. 17:00
AP033
Slavia - Poruba
34 : 21
Český pohár žen
15.9. 15:00
APR010
DHK Pardubice - Kobylisy
20 : 31
1.liga žen
2.3. 13:00
AR089
Kobylisy - S.Vršovice
21 : 20
2.liga žen Č
2.3. 15:00
AS089
Kobylisy B - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 15
Společná regionální liga
25.5. 15:00
CR040
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
31 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.