Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Radoslav Kavulič
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 10:30
AA161
Lovosice - Hranice
32 : 29
17.5. 18:00
AA189
Zlín - KP Brno
29 : 26
4.5. 17:30
AA152
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 23
20.4. 10:30
AA146
Hranice - Lovosice
29 : 27
15.3. 17:00
AA134
Lovosice - Frýdek-Místek
23 : 21
1.3. 18:00
AA127
Kopřivnice - Zlín
31 : 32
8.2. 17:00
AA111
Lovosice - Jičín
29 : 25
8.12. 10:30
AA083
Hranice - Zlín
31 : 22
23.11. 17:00
AA071
Lovosice - KP Brno
21 : 16
16.10. 19:00
AA045
Jičín - Lovosice
26 : 24
12.10. 17:00
AA038
KP Brno - Karviná
29 : 26
25.9. 18:00
AA024
Dukla - Karviná
27 : 25
15.9. 10:30
AA010
Přerov - Frýdek-Místek
29 : 26
2.liga mužů SVČ
30.11. 17:00
AD058
TJ Sokol Bělá - HK Lovosice B
28 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
30.11. 15:00
AK058
TJ Sokol Bělá p.B. - SSK Talent Plzeň B
27 : 35
Český pohár mužů
19.2. 18:00
AN079
Dukla - Frýdek-Místek
27 : 26
2.10. 18:30
AN055
Ml. Boleslav - Lovosice
28 : 33
1.9. 16:00
AN001
Ml. Boleslav - S.Vršovice
30 : 25
W.H.I.L.
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
26.4. 17:00
AP133
Slavia - Zlín
32 : 24
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
15.2. 17:30
AP095
Olomouc - Poruba
23 : 21
11.1. 17:30
AP065
Olomouc - Zlín
25 : 20
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
13.10. 17:00
AP033
Slavia - Poruba
34 : 21
Český pohár žen
15.9. 15:00
APR010
DHK Pardubice - Kobylisy
20 : 31
1.liga žen
2.3. 13:00
AR089
Kobylisy - S.Vršovice
21 : 20
2.liga žen Č
2.3. 15:00
AS089
Kobylisy B - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 15
Společná regionální liga
25.5. 15:00
CR040
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
31 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 22
video
online
Zlín - TJ Nový Jičín
45 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Veselí n.M.
8
7
0
1
252 : 148
14
2
Zlín
8
7
0
1
241 : 147
14
3
Poruba
8
3
0
5
205 : 175
6
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
0
5
203 : 213
4
5
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
89 : 307
-2
Tabulka střelců
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
55
Adriana Kožuchová
HK Veselí n.M.
51
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
41
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
10
Eva Zálesná
Sokol Poruba
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Mária Ritzová
Sokol Poruba
16
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
14
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.