Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Pluhař
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.4. 17:00
AB112
Litovel - Dukla B
40 : 25
1.3. 11:00
AB081
Bohunice - Bystřice p.H.
24 : 24
17.11. 10:30
AB048
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
20 : 21
5.10. 17:00
AB018
Litovel - Chodov
31 : 22
2.liga mužů JM
23.11. 16:30
AE049
Brno B - Kostelec n.H.
30 : 36
2.liga mužů SM
11.5. 12:30
AF130
Hranice B - V. Bystřice
20 : 31
4.5. 17:00
AF121
Zubří B - Rožnov p.R.
35 : 25
9.11. 18:00
AF037
SKP F-M B - Rožnov p.R.
26 : 23
20.10. 15:00
AF029
Ostrava - Trnávka
37 : 32
1.liga starších dorostenců
23.11. 12:30
AG049
Handball KP Brno - Kopřivnice
29 : 39
9.11. 16:00
AG037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 35
19.10. 15:00
AG029
Ostrava - Náchod
35 : 30
1.liga mladších dorostenců
23.11. 14:30
AJ049
KP Brno - Kopřivnice
37 : 32
9.11. 14:00
AJ037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 33
19.10. 13:00
AJ029
Ostrava - Strakonice
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 15:00
AL112
Litovel - Sokol Juliánov
34 : 19
17.11. 12:30
AL048
Bystřice p.H. - DTJ Polanka
25 : 32
5.10. 15:00
AL018
Litovel - Sokolnice
30 : 23
Český pohár mužů
15.9. 12:30
AN047
Trnávka - Polanka
26 : 19
14.9. 10:30
AN045
Vsetín - Bystřice p.H.
32 : 34
1.liga žen
27.4. 14:00
AR125
Poruba B - Kobylisy
22 : 30
3.4. 18:30
AR110
Kunovice - Otrokovice
19 : 27
23.3. 15:00
AR107
Otrokovice - Slavia B
28 : 31
1.3. 15:00
AR087
Bohunice - Olomouc B
20 : 28
23.2. 14:30
AR082
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
24 : 17
15.2. 17:30
AR073
Poruba B - Most B
25 : 22
2.11. 16:00
AR033
Otrokovice - Poruba B
22 : 27
13.10. 12:30
AR021
Olomouc B - Bohunice
27 : 28
29.9. 13:00
AR009
Kunovice - SVŠ Plzeň A
26 : 15
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.11. 14:00
AUD016
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
22 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
video
online
Slavia - Šaľa
31 : 27
video
online
Zlín - Olomouc
29 : 15
video
online
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
video
online
ŠKP Piccard Senec - Poruba
15 : 36
video
online
Most - Partizánske
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Michalovce
22
19
1
2
718 : 489
39
2
Slavia
22
17
0
5
726 : 505
34
3
Most
22
17
0
5
672 : 468
34
4
Partizánske
22
15
1
6
580 : 536
31
5
Šaľa
22
15
0
7
646 : 504
30
6
Poruba
22
15
0
7
608 : 528
30
7
Zlín
22
10
0
12
590 : 567
20
8
Olomouc
22
9
0
13
543 : 565
18
9
Veselí n.M.
22
7
0
15
509 : 538
14
10
Písek
22
3
0
19
452 : 616
6
11
ŠKP Piccard Senec
22
2
0
20
409 : 833
4
12
J.Hradec
22
2
0
20
401 : 705
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.