Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Pluhař
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.4. 17:00
AB112
Litovel - Dukla B
40 : 25
1.3. 11:00
AB081
Bohunice - Bystřice p.H.
24 : 24
17.11. 10:30
AB048
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
20 : 21
5.10. 17:00
AB018
Litovel - Chodov
31 : 22
2.liga mužů JM
23.11. 16:30
AE049
Brno B - Kostelec n.H.
30 : 36
2.liga mužů SM
11.5. 12:30
AF130
Hranice B - V. Bystřice
20 : 31
4.5. 17:00
AF121
Zubří B - Rožnov p.R.
35 : 25
9.11. 18:00
AF037
SKP F-M B - Rožnov p.R.
26 : 23
20.10. 15:00
AF029
Ostrava - Trnávka
37 : 32
1.liga starších dorostenců
23.11. 12:30
AG049
Handball KP Brno - Kopřivnice
29 : 39
9.11. 16:00
AG037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 35
19.10. 15:00
AG029
Ostrava - Náchod
35 : 30
1.liga mladších dorostenců
23.11. 14:30
AJ049
KP Brno - Kopřivnice
37 : 32
9.11. 14:00
AJ037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 33
19.10. 13:00
AJ029
Ostrava - Strakonice
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 15:00
AL112
Litovel - Sokol Juliánov
34 : 19
17.11. 12:30
AL048
Bystřice p.H. - DTJ Polanka
25 : 32
5.10. 15:00
AL018
Litovel - Sokolnice
30 : 23
Český pohár mužů
15.9. 12:30
AN047
Trnávka - Polanka
26 : 19
14.9. 10:30
AN045
Vsetín - Bystřice p.H.
32 : 34
1.liga žen
27.4. 14:00
AR125
Poruba B - Kobylisy
22 : 30
3.4. 18:30
AR110
Kunovice - Otrokovice
19 : 27
23.3. 15:00
AR107
Otrokovice - Slavia B
28 : 31
1.3. 15:00
AR087
Bohunice - Olomouc B
20 : 28
23.2. 14:30
AR082
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
24 : 17
15.2. 17:30
AR073
Poruba B - Most B
25 : 22
2.11. 16:00
AR033
Otrokovice - Poruba B
22 : 27
13.10. 12:30
AR021
Olomouc B - Bohunice
27 : 28
29.9. 13:00
AR009
Kunovice - SVŠ Plzeň A
26 : 15
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.11. 14:00
AUD016
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
22 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.