Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB126
Loko Louny - Dvůr Králové
21 : 19
13.4. 15:00
AB111
Chodov - Jičín "B"
32 : 22
29.3. 12:00
AB105
Dukla B - Loko Louny
31 : 20
15.3. 18:00
AB091
Strakonice - Karviná B
25 : 19
7.12. 17:00
AB065
Náchod - Dukla B
34 : 26
30.11. 18:00
AB055
Strakonice - Bohunice
40 : 34
16.11. 18:00
AB045
Jičín "B" - Chodov
25 : 30
10.11. 16:30
AB042
N.Veselí - Náchod
26 : 27
26.10. 18:00
AB031
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
21.9. 13:00
AB006
Loko Louny - Litovel
23 : 32
2 liga mužů JZČ
4.5. 17:00
AC121
Č.Budějovice - Šťáhlavy "B"
30 : 18
5.4. 17:00
AC079
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň
23 : 20
22.3. 18:00
AC099
S.Vršovice - Č.Budějovice
25 : 22
9.3. 10:30
AC089
Sezimovo Ústí - Ledeč n.S.
24 : 15
1.3. 15:30
AC080
Ledeč n.S. - Starý Plzenec
18 : 32
8.12. 17:00
AC066
Č.Budějovice - Ledeč n.S.
23 : 22
29.9. 17:00
AC011
Č.Budějovice - Starý Plzenec
26 : 36
2.liga mužů SVČ
1.3. 10:30
AD080
Kolín - TJ Sokol Bělá
32 : 24
21.9. 10:30
AD006
HC Žatec - Slavia
21 : 33
1.liga starších dorostenců
7.12. 14:30
AG065
Náchod - Dukla
24 : 46
16.11. 16:00
AG045
Jičín - HK Lovosice
25 : 28
10.11. 12:30
AG042
N.Veselí - Náchod
41 : 23
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 15:00
AH121
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 18
3.5. 10:30
AH123
Sokol Kobylisy - HSK Tygři
30 : 21
12.4. 15:00
AH112
D. Cerekev - HSK Tygři
19 : 18
1.3. 13:00
AH080
ZJ Kovofiniš Ledeč - HC Plzeň
35 : 14
8.12. 15:00
AH066
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
24 : 26
29.9. 15:00
AH011
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
20 : 17
1.liga mladších dorostenců
15.3. 16:00
AJ095
Strakonice - Ostrava
35 : 29
16.11. 14:00
AJ045
Jičín - HK Lovosice
23 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.