Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB126
Loko Louny - Dvůr Králové
21 : 19
13.4. 15:00
AB111
Chodov - Jičín "B"
32 : 22
29.3. 12:00
AB105
Dukla B - Loko Louny
31 : 20
15.3. 18:00
AB091
Strakonice - Karviná B
25 : 19
7.12. 17:00
AB065
Náchod - Dukla B
34 : 26
30.11. 18:00
AB055
Strakonice - Bohunice
40 : 34
16.11. 18:00
AB045
Jičín "B" - Chodov
25 : 30
10.11. 16:30
AB042
N.Veselí - Náchod
26 : 27
26.10. 18:00
AB031
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
21.9. 13:00
AB006
Loko Louny - Litovel
23 : 32
2 liga mužů JZČ
4.5. 17:00
AC121
Č.Budějovice - Šťáhlavy "B"
30 : 18
5.4. 17:00
AC079
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň
23 : 20
22.3. 18:00
AC099
S.Vršovice - Č.Budějovice
25 : 22
9.3. 10:30
AC089
Sezimovo Ústí - Ledeč n.S.
24 : 15
1.3. 15:30
AC080
Ledeč n.S. - Starý Plzenec
18 : 32
8.12. 17:00
AC066
Č.Budějovice - Ledeč n.S.
23 : 22
29.9. 17:00
AC011
Č.Budějovice - Starý Plzenec
26 : 36
2.liga mužů SVČ
1.3. 10:30
AD080
Kolín - TJ Sokol Bělá
32 : 24
21.9. 10:30
AD006
HC Žatec - Slavia
21 : 33
1.liga starších dorostenců
7.12. 14:30
AG065
Náchod - Dukla
24 : 46
16.11. 16:00
AG045
Jičín - HK Lovosice
25 : 28
10.11. 12:30
AG042
N.Veselí - Náchod
41 : 23
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 15:00
AH121
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 18
3.5. 10:30
AH123
Sokol Kobylisy - HSK Tygři
30 : 21
12.4. 15:00
AH112
D. Cerekev - HSK Tygři
19 : 18
1.3. 13:00
AH080
ZJ Kovofiniš Ledeč - HC Plzeň
35 : 14
8.12. 15:00
AH066
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
24 : 26
29.9. 15:00
AH011
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
20 : 17
1.liga mladších dorostenců
15.3. 16:00
AJ095
Strakonice - Ostrava
35 : 29
16.11. 14:00
AJ045
Jičín - HK Lovosice
23 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.