Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
26.4. 18:30
AA148
Dukla - Plzeň
13 : 18
29.3. 18:00
AA140
Jičín - Plzeň
21 : 22
22.3. 16:30
AA136
Dukla - Hranice
21 : 22
1.3. 18:00
AA128
KP Brno - Plzeň
21 : 20
23.2. 10:30
AA123
Hranice - Dukla
27 : 19
7.12. 18:00
AA080
Jičín - Karviná
24 : 20
17.11. 10:30
AA062
Plzeň - KP Brno
30 : 18
9.11. 18:00
AA055
Kopřivnice - Zubří
23 : 30
5.10. 15:00
AA032
Přerov - Lovosice
21 : 30
25.9. 18:00
AA023
Jičín - Frýdek-Místek
28 : 29
21.9. 18:30
AA013
Dukla - Kopřivnice
35 : 25
1.liga mužů
20.10. 13:00
AB028
Loko Louny - Bohunice
27 : 25
2.liga muži - baráž
18.5. 18:30
ACD001
Libčice n. Vlt. - Talent Plzeň "B"
22 : 18
2.liga mužů SVČ
9.3. 16:00
AD085
HK Lovosice B - Jablonec
26 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
20.10. 15:00
AK028
Loko Louny - Č.Budějovice
39 : 28
Český pohár mužů
6.11. 18:30
AN074
Dukla - Lovosice
27 : 25
Žákovská liga starších žáků
23.3. 16:40
AO129
Jičín - Vsetín
22 : 11
23.3. 14:00
AO125
HK B Most - Jičín
12 : 16
23.3. 12:40
AO123
Jičín - V. Bystřice
17 : 16
23.3. 11:20
AO121
Vsetín - HK B Most
15 : 14
23.3. 08:40
AO117
Jičín - Ivančice A
12 : 22
W.H.I.L.
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
8.2. 15:00
AP090
Písek - Zlín
23 : 21
22.11. 19:00
AP043
Most - Olomouc
34 : 16
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.