Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
26.4. 18:30
AA148
Dukla - Plzeň
13 : 18
29.3. 18:00
AA140
Jičín - Plzeň
21 : 22
22.3. 16:30
AA136
Dukla - Hranice
21 : 22
1.3. 18:00
AA128
KP Brno - Plzeň
21 : 20
23.2. 10:30
AA123
Hranice - Dukla
27 : 19
7.12. 18:00
AA080
Jičín - Karviná
24 : 20
17.11. 10:30
AA062
Plzeň - KP Brno
30 : 18
9.11. 18:00
AA055
Kopřivnice - Zubří
23 : 30
5.10. 15:00
AA032
Přerov - Lovosice
21 : 30
25.9. 18:00
AA023
Jičín - Frýdek-Místek
28 : 29
21.9. 18:30
AA013
Dukla - Kopřivnice
35 : 25
1.liga mužů
20.10. 13:00
AB028
Loko Louny - Bohunice
27 : 25
2.liga muži - baráž
18.5. 18:30
ACD001
Libčice n. Vlt. - Talent Plzeň "B"
22 : 18
2.liga mužů SVČ
9.3. 16:00
AD085
HK Lovosice B - Jablonec
26 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
20.10. 15:00
AK028
Loko Louny - Č.Budějovice
39 : 28
Český pohár mužů
6.11. 18:30
AN074
Dukla - Lovosice
27 : 25
Žákovská liga starších žáků
23.3. 16:40
AO129
Jičín - Vsetín
22 : 11
23.3. 14:00
AO125
HK B Most - Jičín
12 : 16
23.3. 12:40
AO123
Jičín - V. Bystřice
17 : 16
23.3. 11:20
AO121
Vsetín - HK B Most
15 : 14
23.3. 08:40
AO117
Jičín - Ivančice A
12 : 22
W.H.I.L.
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
8.2. 15:00
AP090
Písek - Zlín
23 : 21
22.11. 19:00
AP043
Most - Olomouc
34 : 16
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.