Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Marek Bečička
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
5.4. 15:00
AI130
Sokol Telnice - HK Ivančice
23 : 42
9.3. 09:00
AI085
Slavia Fatra Napajedla - Rožnov p.R.
29 : 50
1.12. 15:00
AI058
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
22 : 20
19.10. 16:00
AI029
Olomouc - Přerov
28 : 19
1.liga mladších dorostenců
17.11. 13:15
AJ047
Karviná - Talent Plzeň
24 : 21
29.9. 14:30
AJ009
N.Veselí - KP Brno
32 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
12.10. 14:30
AK021
Náchod - Loko Louny
20 : 29
Český pohár mužů
5.3. 19:00
AN080
Jičín - Dukla
25 : 26
23.10. 18:30
AN070
Zlín - KP Brno
22 : 26
2.10. 18:00
AN062
V. Bystřice - Zlín
23 : 33
15.9. 17:30
AN043
Ivančice - Sokolnice
33 : 30
W.H.I.L.
11.5. 17:00
AP189
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
26.4. 17:00
AP145
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
12.4. 18:00
AP131
Zlín - Olomouc
29 : 15
22.2. 18:00
AP099
Poruba - Slavia
32 : 20
18.1. 18:00
AP070
Veselí n.M. - Michalovce
24 : 34
3.11. 18:00
AP040
Poruba - Šaľa
25 : 23
5.10. 18:00
AP029
Poruba - Olomouc
29 : 21
31.8. 16:45
AP002
Zlín - Slavia
23 : 36
Český pohár žen
16.10. 17:00
APR028
Zlín - Slavia
22 : 34
Jihomoravská liga mužů
15.9. 15:30
LA028
HK Ivančice B - SK Kuřim B
25 : 21
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.