Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Marek Bečička
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 15:00
AA190
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
18.5. 17:00
AA188
Zubří - Karviná
39 : 25
10.5. 18:30
AA154
Dukla - Lovosice
29 : 21
27.4. 16:00
AA149
Frýdek-Místek - Lovosice
25 : 28
15.3. 17:00
AA164
KP Brno - Přerov
28 : 29
1.3. 18:00
AA130
Karviná - Hranice
26 : 26
23.2. 10:30
AA126
Zlín - KP Brno
21 : 23
9.2. 10:30
AA112
Plzeň - Dukla
22 : 23
2.2. 17:30
AA107
Zubří - Lovosice
27 : 33
29.1. 18:00
AA102
Frýdek-Místek - Karviná
30 : 25
11.12. 18:00
AA088
KP Brno - Zubří
28 : 23
30.11. 18:30
AA078
Dukla - Jičín
29 : 23
24.11. 10:30
AA069
Přerov - Karviná
33 : 28
10.11. 17:00
AA059
Frýdek-Místek - Plzeň
16 : 27
26.10. 17:00
AA049
KP Brno - Kopřivnice
33 : 29
13.10. 17:00
AA037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
24 : 18
25.9. 18:00
AA022
Zubří - KP Brno
30 : 25
22.9. 10:30
AA014
Karviná - Jičín
23 : 20
8.9. 17:00
AA004
Frýdek-Místek - Hranice
27 : 32
1.liga mužů
29.3. 17:00
AB108
Náchod - N.Veselí
33 : 25
17.11. 17:00
AB047
Karviná B - Loko Louny
37 : 25
12.10. 17:00
AB021
Náchod - Loko Louny
34 : 23
29.9. 16:30
AB009
N.Veselí - Dvůr Králové
27 : 20
2.liga mužů JM
5.4. 17:00
AE130
Telnice - Ivančice
25 : 19
1.12. 17:00
AE058
Telnice - Sokolnice
31 : 28
19.10. 18:00
AE029
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
2.liga mužů SM
9.3. 10:45
AF085
Napajedla - Rožnov p.R.
28 : 25
1.liga starších dorostenců
17.11. 15:00
AG047
Karviná - Talent Plzeň
25 : 30
12.10. 12:30
AG021
Náchod - Talent Plzeň
28 : 35
29.9. 12:30
AG009
N.Veselí - Handball KP Brno
39 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.