Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Václav Zelenka
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.5. 17:00
A39
Bolevec M.A.T. - Plzenec "B"
36 : 27
Extraliga muži
11.5. 10:30
AA186
Přerov - Zubří
31 : 33
12.4. 17:00
AA174
KP Brno - Zlín
29 : 20
29.3. 17:00
AA139
Lovosice - Dukla
26 : 20
15.2. 18:00
AA115
Kopřivnice - KP Brno
29 : 24
29.1. 18:30
AA098
Lovosice - Přerov
32 : 26
1.liga mužů
9.3. 15:00
AB085
Chodov - Strakonice
22 : 24
Žákovská liga starších žáků
13.4. 15:45
AO155
Jičín - Zubří
19 : 19
13.4. 15:00
AO154
HK B Most - Talent A
16 : 22
13.4. 12:45
AO151
Talent A - Dukla 6
17 : 28
13.4. 11:15
AO149
Zubří - Dukla 6
19 : 26
13.4. 10:30
AO148
Jičín - Talent A
14 : 15
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
10.5. 18:00
AP168
Poruba - Zlín
29 : 22
4.5. 16:00
AP150
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
27.4. 18:00
AP136
Most - Poruba
25 : 23
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
15.3. 18:00
AP115
Most - ŠKP Piccard Senec
44 : 9
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
19.1. 17:00
AP068
Slavia - Zlín
40 : 24
11.1. 18:00
AP063
J.Hradec - Michalovce
18 : 39
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
1.liga žen
2.3. 13:30
AR090
HC Plzeň - Zlín B
30 : 16
9.2. 16:30
AR067
Most B - S.Vršovice
27 : 25
1.liga mladší dorostenky
9.2. 14:00
AW008
DHK Baník Most - Poruba
15 : 30
2.liga mladších dorostenek-Č
3.4. 18:00
AWA013
DHC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
27 : 23
starší žáci
30.4. 17:45
B48
Talent A - Košutka
44 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.