Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
3.11. 18:00
AP042
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
18.10. 18:00
AP031
Most - Veselí n.M.
26 : 19
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
Český pohár žen
19.11. 18:00
APR031
Most - Slavia
34 : 29
26.9. 18:30
APR021
HC Plzeň - Most
16 : 34
1.liga žen
26.10. 14:00
AR056
S.Vršovice - Olomouc B
30 : 28
21.9. 15:00
AR004
Kobylisy - Kunovice
19 : 13
2.liga žen Č
21.9. 13:00
AS004
Kobylisy B - Loko Cheb
22 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
26.10. 12:00
AUA030
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
2.liga mladších dorostenek-Č
22.3. 15:00
AWA031
TJ Slavoj Tachov - Loko Č.Budějovice
25 : 22
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
26.10. 10:00
AXA030
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
21.9. 11:00
AXB002
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
23 : 18
Žákovská liga starších žaček
1.6. 13:30
AZ201
Slavia - Ivančice
13 : 18
1.6. 10:30
AZ198
Slavia - Písek
16 : 11
starší žáci
16.5. 17:45
B52
Talent B - Šťáhlavy
9 : 32
11.4. 17:45
B34
Talent B - Talent A
10 : 38
7.4. 16:00
B31 - Božkov
HC Plzeň - Talent B
14 : 18
mladší žáci
4.9. 17:30
D02
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
23 : 1
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.