Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
3.11. 18:00
AP042
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
18.10. 18:00
AP031
Most - Veselí n.M.
26 : 19
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
Český pohár žen
19.11. 18:00
APR031
Most - Slavia
34 : 29
26.9. 18:30
APR021
HC Plzeň - Most
16 : 34
1.liga žen
26.10. 14:00
AR056
S.Vršovice - Olomouc B
30 : 28
21.9. 15:00
AR004
Kobylisy - Kunovice
19 : 13
2.liga žen Č
21.9. 13:00
AS004
Kobylisy B - Loko Cheb
22 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
26.10. 12:00
AUA030
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
2.liga mladších dorostenek-Č
22.3. 15:00
AWA031
TJ Slavoj Tachov - Loko Č.Budějovice
25 : 22
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
26.10. 10:00
AXA030
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
21.9. 11:00
AXB002
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
23 : 18
Žákovská liga starších žaček
1.6. 13:30
AZ201
Slavia - Ivančice
13 : 18
1.6. 10:30
AZ198
Slavia - Písek
16 : 11
starší žáci
16.5. 17:45
B52
Talent B - Šťáhlavy
9 : 32
11.4. 17:45
B34
Talent B - Talent A
10 : 38
7.4. 16:00
B31 - Božkov
HC Plzeň - Talent B
14 : 18
mladší žáci
4.9. 17:30
D02
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
23 : 1
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.