Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
3.11. 18:00
AP042
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
18.10. 18:00
AP031
Most - Veselí n.M.
26 : 19
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
Český pohár žen
19.11. 18:00
APR031
Most - Slavia
34 : 29
26.9. 18:30
APR021
HC Plzeň - Most
16 : 34
1.liga žen
26.10. 14:00
AR056
S.Vršovice - Olomouc B
30 : 28
21.9. 15:00
AR004
Kobylisy - Kunovice
19 : 13
2.liga žen Č
21.9. 13:00
AS004
Kobylisy B - Loko Cheb
22 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
26.10. 12:00
AUA030
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
2.liga mladších dorostenek-Č
22.3. 15:00
AWA031
TJ Slavoj Tachov - Loko Č.Budějovice
25 : 22
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
26.10. 10:00
AXA030
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
21.9. 11:00
AXB002
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
23 : 18
Žákovská liga starších žaček
1.6. 13:30
AZ201
Slavia - Ivančice
13 : 18
1.6. 10:30
AZ198
Slavia - Písek
16 : 11
starší žáci
16.5. 17:45
B52
Talent B - Šťáhlavy
9 : 32
11.4. 17:45
B34
Talent B - Talent A
10 : 38
7.4. 16:00
B31 - Božkov
HC Plzeň - Talent B
14 : 18
mladší žáci
4.9. 17:30
D02
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
23 : 1
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.