Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
22.9. 16:00
A10
Košutka B - TJ Loko Plzeň
34 : 34
Extraliga muži
24.5. 17:00
AA191
KP Brno - Zubří
26 : 24
17.5. 18:00
AA159
Jičín - Lovosice
27 : 27
4.5. 10:30
AA151
Hranice - Dukla
22 : 20
27.4. 16:00
AA180
Zlín - Zubří
31 : 28
20.4. 10:30
AA177
Přerov - Karviná
28 : 27
12.4. 17:00
AA144
Lovosice - Jičín
28 : 23
30.3. 10:30
AA141
Hranice - Frýdek-Místek
25 : 24
15.2. 16:30
AA118
Dukla - Lovosice
26 : 26
2.2. 10:30
AA104
Karviná - KP Brno
24 : 19
7.12. 18:00
AA081
Zubří - Frýdek-Místek
26 : 32
9.11. 16:30
AA057
Dukla - Hranice
33 : 22
12.10. 17:00
AA041
Lovosice - Zubří
36 : 31
29.9. 17:00
AA027
KP Brno - Jičín
25 : 21
1.liga mužů
4.5. 16:30
AB123
N.Veselí - Dukla B
33 : 32
22.2. 17:00
AB074
Loko Louny - Chodov
22 : 25
2 liga mužů JZČ
10.5. 17:30
AC128
Košutka - S.Vršovice
25 : 32
15.3. 18:00
AC091
Šťáhlavy "B" - Starý Plzenec
24 : 27
6.10. 19:30
AC013
VŠ Plzeň - Šťáhlavy "B"
31 : 22
6.10. 18:00
AC014
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
30 : 22
2.liga mužů SVČ
29.3. 17:00
AD108
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
25 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.5. 15:30
AH128
TJ košutka - D. Cerekev
32 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
22.2. 14:30
AK074
Loko Louny - SSK Talent Plzeň B
30 : 27
Český pohár mužů
6.11. 19:00
AN075
Jičín - KP Brno
28 : 23
2.10. 19:30
AN060
Libčice n. Vlt. - Plzeň
22 : 32
31.8. 14:45
AN006
Šťáhlavy "B" - Košutka
21 : 19
W.H.I.L.
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
3.5. 18:00
AP139
Poruba - Most
21 : 28
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
26.1. 16:00
AP078
Zlín - Šaľa
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.