Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Daniela Radová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.5. 18:00
AC127
Šťáhlavy "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 40
18.4. 19:30
AC104
Starý Plzenec - Košutka
27 : 25
22.3. 17:00
AC101
Košutka - VŠ Plzeň
17 : 17
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 16:30
AH104
HC Plzeň - TJ košutka
14 : 23
22.3. 15:00
AH101
TJ košutka - HSK Tygři
29 : 17
Český pohár mužů
31.8. 15:00
AN005
HC Žatec - VŠ Plzeň
22 : 25
Český pohár žen
7.9. 16:00
APR006
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
1.liga žen
13.4. 13:00
AR117
HC Plzeň - Poruba B
37 : 22
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
2.3. 15:00
AR088
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
24 : 32
15.2. 16:30
AR075
SVŠ Plzeň A - Kunovice
18 : 19
4.12. 17:45
AR063
Kobylisy - Slavia B
21 : 16
3.11. 14:30
AR031
Most B - Kunovice
28 : 26
26.10. 17:30
AR058
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
19.10. 15:00
AR027
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 23
29.9. 13:00
AR008
Slavia B - Bohunice
33 : 25
21.9. 11:00
AR001
S.Vršovice - Most B
27 : 20
2.liga žen Č
27.4. 15:00
AS123
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
8.3. 15:00
AS096
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
22.2. 15:00
AS083
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
9.2. 13:00
AS071
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
22 : 24
23.11. 15:00
AS053
Loko Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 24
9.11. 17:00
AS042
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
20.10. 14:00
AS030
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1.liga starších dorostenek
2.3. 13:00
AU019
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 16
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
19.10. 13:00
AUA013
SVŠ Plzeň - Strakonice
32 : 12
29.9. 11:00
AUA005
Slavia - SVŠ Plzeň
24 : 33
21.9. 13:00
AUA001
S.Vršovice - Strakonice
20 : 28
2.liga starších dorostenek Č
13.4. 16:30
AVA039
HC Plzeň - Házená J.Hradec
35 : 27
1.liga mladší dorostenky
2.3. 16:45
AW019
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
31 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.