Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Daniela Radová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.5. 18:00
AC127
Šťáhlavy "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 40
18.4. 19:30
AC104
Starý Plzenec - Košutka
27 : 25
22.3. 17:00
AC101
Košutka - VŠ Plzeň
17 : 17
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 16:30
AH104
HC Plzeň - TJ košutka
14 : 23
22.3. 15:00
AH101
TJ košutka - HSK Tygři
29 : 17
Český pohár mužů
31.8. 15:00
AN005
HC Žatec - VŠ Plzeň
22 : 25
Český pohár žen
7.9. 16:00
APR006
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
1.liga žen
13.4. 13:00
AR117
HC Plzeň - Poruba B
37 : 22
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
2.3. 15:00
AR088
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
24 : 32
15.2. 16:30
AR075
SVŠ Plzeň A - Kunovice
18 : 19
4.12. 17:45
AR063
Kobylisy - Slavia B
21 : 16
3.11. 14:30
AR031
Most B - Kunovice
28 : 26
26.10. 17:30
AR058
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
19.10. 15:00
AR027
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 23
29.9. 13:00
AR008
Slavia B - Bohunice
33 : 25
21.9. 11:00
AR001
S.Vršovice - Most B
27 : 20
2.liga žen Č
27.4. 15:00
AS123
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
8.3. 15:00
AS096
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
22.2. 15:00
AS083
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
9.2. 13:00
AS071
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
22 : 24
23.11. 15:00
AS053
Loko Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 24
9.11. 17:00
AS042
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
20.10. 14:00
AS030
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1.liga starších dorostenek
2.3. 13:00
AU019
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 16
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
19.10. 13:00
AUA013
SVŠ Plzeň - Strakonice
32 : 12
29.9. 11:00
AUA005
Slavia - SVŠ Plzeň
24 : 33
21.9. 13:00
AUA001
S.Vršovice - Strakonice
20 : 28
2.liga starších dorostenek Č
13.4. 16:30
AVA039
HC Plzeň - Házená J.Hradec
35 : 27
1.liga mladší dorostenky
2.3. 16:45
AW019
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
31 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.