Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Daniela Radová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.5. 18:00
AC127
Šťáhlavy "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 40
18.4. 19:30
AC104
Starý Plzenec - Košutka
27 : 25
22.3. 17:00
AC101
Košutka - VŠ Plzeň
17 : 17
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 16:30
AH104
HC Plzeň - TJ košutka
14 : 23
22.3. 15:00
AH101
TJ košutka - HSK Tygři
29 : 17
Český pohár mužů
31.8. 15:00
AN005
HC Žatec - VŠ Plzeň
22 : 25
Český pohár žen
7.9. 16:00
APR006
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
1.liga žen
13.4. 13:00
AR117
HC Plzeň - Poruba B
37 : 22
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
2.3. 15:00
AR088
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
24 : 32
15.2. 16:30
AR075
SVŠ Plzeň A - Kunovice
18 : 19
4.12. 17:45
AR063
Kobylisy - Slavia B
21 : 16
3.11. 14:30
AR031
Most B - Kunovice
28 : 26
26.10. 17:30
AR058
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
19.10. 15:00
AR027
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 23
29.9. 13:00
AR008
Slavia B - Bohunice
33 : 25
21.9. 11:00
AR001
S.Vršovice - Most B
27 : 20
2.liga žen Č
27.4. 15:00
AS123
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
8.3. 15:00
AS096
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
22.2. 15:00
AS083
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
9.2. 13:00
AS071
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
22 : 24
23.11. 15:00
AS053
Loko Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 24
9.11. 17:00
AS042
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
20.10. 14:00
AS030
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1.liga starších dorostenek
2.3. 13:00
AU019
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 16
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
19.10. 13:00
AUA013
SVŠ Plzeň - Strakonice
32 : 12
29.9. 11:00
AUA005
Slavia - SVŠ Plzeň
24 : 33
21.9. 13:00
AUA001
S.Vršovice - Strakonice
20 : 28
2.liga starších dorostenek Č
13.4. 16:30
AVA039
HC Plzeň - Házená J.Hradec
35 : 27
1.liga mladší dorostenky
2.3. 16:45
AW019
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
31 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - HC Plzeň
23 : 26
video
online
Č.Budějovice - S.Vršovice
29 : 27
video
online
Astra Praha - Házená J.Hradec
18 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
7
1
2
259 : 224
15
2
HC Plzeň
10
6
0
4
233 : 222
12
3
Strakonice
10
5
1
4
244 : 226
11
4
Č.Budějovice
10
5
0
5
232 : 238
10
5
S.Vršovice
10
4
2
4
256 : 257
10
6
Astra Praha
10
1
0
9
170 : 227
2
Tabulka střelců
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
70
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
69
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
17
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
13
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
14
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Julie Salavová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.