Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 13:00
AC112
S.Vršovice - VŠ Plzeň
26 : 25
23.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 21
2.liga mužů SVČ
24.11. 16:00
AD052
HK Lovosice B - Ústí n.L.
24 : 26
16.11. 13:00
AD046
Ústí n.L. - Slavia
27 : 21
29.9. 16:00
AD008
HK Lovosice B - HC Žatec
31 : 21
1.liga starších dorostenců
24.11. 14:00
AG052
HK Lovosice - Dukla
27 : 35
29.9. 14:00
AG008
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 29
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 17:00
AH097
Sokol Kobylisy - ELP Jablonec
18 : 21
16.11. 15:00
AH046
HSK Tygři - D. Cerekev
26 : 28
13.10. 15:00
AH020
Sokol Kobylisy - D. Cerekev
33 : 18
1.liga mladších dorostenců
24.11. 12:00
AJ052
HK Lovosice - Dukla
19 : 23
29.9. 12:00
AJ008
HK Lovosice - Talent Plzeň
41 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 09:00
AK112
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
18 : 36
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
23.11. 14:30
AK051
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 19
1.liga žen
4.5. 13:00
AR129
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
1.5. 12:00
AR103
Most B - Kobylisy
14 : 25
12.4. 11:00
AR119
S.Vršovice - Kunovice
12 : 16
6.4. 10:30
AR114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 30
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
8.3. 11:00
AR093
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
33 : 19
23.2. 13:00
AR079
Most B - Zlín B
32 : 36
9.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
26 : 19
26.10. 17:30
AR058
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
19.10. 15:00
AR027
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 23
5.10. 13:30
AR015
Kobylisy - Otrokovice
19 : 23
21.9. 11:00
AR001
S.Vršovice - Most B
27 : 20
2.liga žen Č
23.11. 16:15
AS051
S.Vršovice B - Milevsko
26 : 21
16.11. 17:00
AS046
Ústí n.L. - S.Vršovice B
19 : 20
2.liga žen M
6.10. 16:00
AT007
H.Brod - SK Velká Bystřice
35 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.