Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 13:00
AC112
S.Vršovice - VŠ Plzeň
26 : 25
23.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 21
2.liga mužů SVČ
24.11. 16:00
AD052
HK Lovosice B - Ústí n.L.
24 : 26
16.11. 13:00
AD046
Ústí n.L. - Slavia
27 : 21
29.9. 16:00
AD008
HK Lovosice B - HC Žatec
31 : 21
1.liga starších dorostenců
24.11. 14:00
AG052
HK Lovosice - Dukla
27 : 35
29.9. 14:00
AG008
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 29
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 17:00
AH097
Sokol Kobylisy - ELP Jablonec
18 : 21
16.11. 15:00
AH046
HSK Tygři - D. Cerekev
26 : 28
13.10. 15:00
AH020
Sokol Kobylisy - D. Cerekev
33 : 18
1.liga mladších dorostenců
24.11. 12:00
AJ052
HK Lovosice - Dukla
19 : 23
29.9. 12:00
AJ008
HK Lovosice - Talent Plzeň
41 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 09:00
AK112
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
18 : 36
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
23.11. 14:30
AK051
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 19
1.liga žen
4.5. 13:00
AR129
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
1.5. 12:00
AR103
Most B - Kobylisy
14 : 25
12.4. 11:00
AR119
S.Vršovice - Kunovice
12 : 16
6.4. 10:30
AR114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 30
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
8.3. 11:00
AR093
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
33 : 19
23.2. 13:00
AR079
Most B - Zlín B
32 : 36
9.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
26 : 19
26.10. 17:30
AR058
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
19.10. 15:00
AR027
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 23
5.10. 13:30
AR015
Kobylisy - Otrokovice
19 : 23
21.9. 11:00
AR001
S.Vršovice - Most B
27 : 20
2.liga žen Č
23.11. 16:15
AS051
S.Vršovice B - Milevsko
26 : 21
16.11. 17:00
AS046
Ústí n.L. - S.Vršovice B
19 : 20
2.liga žen M
6.10. 16:00
AT007
H.Brod - SK Velká Bystřice
35 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.