Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Válek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA158
Hranice - Plzeň
28 : 23
3.5. 18:00
AA181
Zubří - Kopřivnice
32 : 23
26.4. 11:00
AA150
Hranice - Jičín
26 : 21
12.4. 16:30
AA142
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 27
23.3. 10:30
AA167
Přerov - Zlín
23 : 28
22.3. 18:00
AA166
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
14.3. 18:00
AA133
Plzeň - Dukla
26 : 22
23.2. 10:30
AA125
Plzeň - Frýdek-Místek
31 : 21
9.2. 10:30
AA110
Hranice - Zubří
30 : 25
1.2. 19:30
AA106
Jičín - Plzeň
15 : 19
29.1. 18:00
AA101
KP Brno - Dukla
26 : 24
14.12. 16:30
AA092
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 26
6.12. 19:00
AA082
Přerov - KP Brno
23 : 36
4.12. 18:00
AA086
Plzeň - Hranice
25 : 18
24.11. 10:30
AA070
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 32
9.11. 18:00
AA056
Jičín - Přerov
37 : 21
27.10. 10:30
AA053
Hranice - Jičín
22 : 29
Český pohár mužů
18.2. 18:30
AN078
Jičín - Karviná
25 : 23
23.10. 18:30
AN073
Náchod - Dukla
20 : 33
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
7.9. 18:00
AP007
Most - Poruba
26 : 25
1.liga žen
16.11. 16:15
AR045
S.Vršovice - Slavia B
25 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
16.11. 18:00
AUA023
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
18 : 37
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
16.11. 14:30
AXA023
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
19 : 42
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - HC Plzeň
23 : 26
video
online
Č.Budějovice - S.Vršovice
29 : 27
video
online
Astra Praha - Házená J.Hradec
18 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
7
1
2
259 : 224
15
2
HC Plzeň
10
6
0
4
233 : 222
12
3
Strakonice
10
5
1
4
244 : 226
11
4
Č.Budějovice
10
5
0
5
232 : 238
10
5
S.Vršovice
10
4
2
4
256 : 257
10
6
Astra Praha
10
1
0
9
170 : 227
2
Tabulka střelců
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
70
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
69
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
17
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
13
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
14
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Julie Salavová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.