Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Úspěšnost střelby 7m hodů
Jméno
Klub
Úspěšnost v %
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
50
Martina Bačíková
HC Britterm Veselí n.M.
75
Petra Beňušková
DHK Baník Most
91,4800
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
50
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
75
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
25
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
100
Martina Blehová
HK Slovan Duslo Šaľa
0
Alexandra Bonová
ŠKP Piccard Senec
0
Michaela Boorová
Sokol Písek
0
Michaela Borovská
DHK Baník Most
50
Helena Brandová
HC Zlín
0
Dominika Bullová
Sokol Písek
100
Klaudia Darázsová
HK Slovan Duslo Šaľa
66,6600
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
52,1700
Ľucia Dudová
ŠKP Piccard Senec
71,4200
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
100
Tatiana Gajdošíková
Iuventa Michalovce
50
Katarína Gáliková
ŠKP Piccard Senec
63,6300
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
100
Eva Hodošková
HK DANLOG Partizánske
0
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
75
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
100
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
81,4800
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
75
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
60
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
100
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
76,3800
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
66,6600
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
50
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
62,5000
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
100
Martina Jonášová
DHC Slavia Praha
91,6600
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
50
Denisa Kamenářová
HC Zlín
100
Valentina Kapsová
HK DANLOG Partizánske
75
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
82,2500
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
53,3300
Tanja Kiridzic
Iuventa Michalovce
0
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
25
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 1-2 - výsledky
video
online
Slavia - Most
26 : 26
video
online
Slavia - Most
30 : 20
video
online
Most - Slavia
25 : 20
video
online
Most - Slavia
29 : 28
video
online
Slavia - Most
24 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.