Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
54
Veronika Švecová
HC Milevsko
50
Eliška Herlíková
TJ Slavoj Tachov
50
Michaela Veselá
ČZ HBC Strakonice 1921
49
Kristýna Hromádková
Astra Praha
49
Marta Kurejková
Sokol II Kobylisy B
48
Lenka Klierová
Lokomotiva Cheb
45
Marcela Kaloušová
Sokol II Kobylisy B
44
Lenka Vomočilová
Sokol Vršovice B
43
Leona Stehnová
Sokol Vršovice B
43
Darina Vejvodová
Loko České Budějovice
41
Markéta Uhlířová
DHK Pardubice
40
Alice Štefanisková
Astra Praha
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
40
Iva Toulová
Kovofiniš Ledeč n.S.
39
Lenka Lešňovská
HC Milevsko
39
Martina Bernardová
Sokol II Kobylisy B
38
Michaela Rybáková
Loko České Budějovice
37
Vladislava Herlíková
TJ Slavoj Tachov
36
Zdeňka Keřková
HC Milevsko
35
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
34
Iveta Slavětínská
Kovofiniš Ledeč n.S.
34
Adéla Schánělcová
ČZ HBC Strakonice 1921
33
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy B
33
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
32
Liběna Vondráčková
Kovofiniš Ledeč n.S.
31
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
31
Iva Slabá
Astra Praha
31
Lenka Schneiderová
Lokomotiva Cheb
31
Paulína Ivanová
Loko České Budějovice
31
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
31
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
30
Pavla Uhlířová
DHK Pardubice
29
Lucie Štěchová
Kovofiniš Ledeč n.S.
29
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy B
29
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
28
Eliška Pelikánová
DHK Pardubice
28
Martina Chvalná
Sokol Vršovice B
28
Daniela Drobná
HK Spartak Ústí n.L.
28
Vendula Mikolášová
Sokol II Kobylisy B
27
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.