Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Martina Bernardová
Sokol II Kobylisy B
1
Pavlína Buriánková
HC Milevsko
1
Veronika Cyprysová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Kateřina Dubská
Lokomotiva Cheb
1
Šárka Gahlerová
TJ Turnov
1
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy B
1
Aneta Hainzová
DHK Pardubice
1
Irena Hladová
Loko České Budějovice
1
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
1
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
1
Tereza Hřivnová
Lokomotiva Cheb
1
Paulína Ivanová
Loko České Budějovice
1
Tereza Jiránková
Loko České Budějovice
1
Eva Jirásková
DHK Pardubice
1
Ladislava Kotrbová
Sokol II Kobylisy B
1
Pavla Křivánková
DHK Pardubice
1
Marta Kurejková
Sokol II Kobylisy B
1
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
1
Martina Lišková
DHK Pardubice
1
Petra Machálková
Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Lucie Marečková
DHK Pardubice
1
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Veronika Mozolíková
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Petra Nohejlová
Sokol II Kobylisy B
1
Eliška Novotná
Sokol Vršovice B
1
Tereza Pánková
Loko České Budějovice
1
Lucie Pelechová
TJ Slavoj Tachov
1
Zuzana Písařová
TJ Slavoj Tachov
1
Marie Poláková
TJ Turnov
1
Tereza Půčková
Lokomotiva Cheb
1
Michaela Rybáková
Loko České Budějovice
1
Zdena Sahajdáková
Astra Praha
1
Iveta Slavětínská
Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Klaudie Srpová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Kateřina Šajnerová
Sokol Vršovice B
1
Eva Uhlířová
Astra Praha
1
Romana Zemková
Sokol II Kobylisy B
1
Petra Hečková
HC Milevsko
2
Pavla Křivánková
Sokol II Kobylisy B
2
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.