Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Andrea Rymešová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Aneta Viktorinová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
1
Aneta Holcmanová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Aneta Raušová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Anna Vaďáková
DHK Pardubice
3
Barbara Noworytová
TJ Sokol Karviná
1
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc B
2
Barbora Bucherová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Denisa Vydiolková
TJ Sokol Karviná
1
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
6
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Eliška Michalíková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
1
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
4
Eva Krajmerová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Eva Gižová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
11
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc B
1
Jana Šrámková
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Jana Odstrčilová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc B
2
Kamila Rybová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
1
Karolína Kosířová
HK Hodonín
1
Karolína Hradilová
DHK Zora Olomouc B
3
Kateřina Dokoupilová
DHK Zora Olomouc B
1
Kateřina Pařízková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
12
Klára Uhlíková
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Kristýna Vítková
DHK Zora Olomouc B
2
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice
2
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
6
Magdalena Petriová
HK Hodonín
1
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
3
Markéta Dutková
DHK Pardubice
1
Markéta Foltynová
TJ Sokol Karviná
1
Markéta Hurychová
DHK Zora Olomouc B
2
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
4
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
13
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.