Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Zuzana Marčíková
HC Zlín
1
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
2
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
3
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
1
Veronika Malá
Sokol Písek
14
Valentina Kapsová
HK DANLOG Partizánske
3
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
3
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
3
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
22
Tatiana Gajdošíková
Iuventa Michalovce
1
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
34
Šárka Marčíková
HC Zlín
24
Stanislava Kováčová
HK Slovan Duslo Šaľa
8
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
12
Simona Szarková
HK Slovan Duslo Šaľa
42
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
5
Sabina Štefíková
ŠKP Piccard Senec
11
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
1
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
1
Petra Štetáková
ŠKP Piccard Senec
5
Petra Růčková
DHK Baník Most
15
Petra Beňušková
DHK Baník Most
43
Pavla Poznarová
DHC Sokol Poruba
9
Paulína Legeňová
HK DANLOG Partizánske
1
Nikola Šichmanová
Sokol Písek
1
Nicola Palasová
DHC Slavia Praha
1
Nicola Palasová
Sokol Písek
18
Natália Szökeová
HK DANLOG Partizánske
1
Morsdorf Maike
ŠKP Piccard Senec
1
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
5
Monika Rajnohová
DHC Slavia Praha
12
Michaela Palková
ŠKP Piccard Senec
1
Michaela Borovská
DHK Baník Most
2
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
3
Michaela Sobieská
HC Zlín
3
Michaela Součková
Sokol Písek
10
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Martina Weisenbilderová
DHK Baník Most
1
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
3
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.