Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Alica Kostelná
Iuventa Michalovce
1
Alžbeta Tóthová
HC Zlín
45
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
1
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
8
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
1
Anna-Mária Marčeková
ŠKP Piccard Senec
5
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
1
Denisa Kamenářová
HC Zlín
6
Diana Kurčinová
ŠKP Piccard Senec
6
Dominika Bullová
Sokol Písek
1
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
8
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
15
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
2
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
3
Eva Veselková
HK Slovan Duslo Šaľa
10
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
1
Ivana Salašová
DHK Zora Olomouc
1
Jana Knedlíková
DHC Slavia Praha
1
Jana Šustková
HC Britterm Veselí n.M.
9
Jelena Markovič
Iuventa Michalovce
2
Jitka Kutlvašrová
Sokol Písek
3
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
4
Jitka Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
10
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
5
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
1
Katarína Tučnovičová
ŠKP Piccard Senec
1
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
6
Katarína Gáliková
ŠKP Piccard Senec
7
Kateřina Maryšková
Házená Jindřichův Hradec
1
Kateřina Vélová
DHC Slavia Praha
1
Kateřina Vrabcová
Sokol Písek
17
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
47
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
51
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
1
Klaudia Darázsová
HK Slovan Duslo Šaľa
2
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
41
Kristína Kupkovičová
ŠKP Piccard Senec
6
Kristýna Salčáková
DHK Zora Olomouc
12
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
1
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 5-6 - výsledky
video
online
Olomouc - Písek
37 : 25
video
online
Olomouc - Písek
27 : 20
video
online
Písek - Olomouc
28 : 28
video
online
Písek - Olomouc
21 : 23
video
online
Olomouc - Písek
24.5. 17:30
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.