Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Lucie Králová
Sokol Hrabůvka
4
Eliška Desortová
HC Hlučín
4
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
4
Barbora Vítová
Sokol Kobylisy II
3
Anna Šmrhová
DHC Plzeň A
3
Adéla Suchomelová
HC Háje
3
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
3
Kateřina Martínková
HC Háje
3
Anežka Kuntová
Sokol Písek
3
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
3
Adéla Kaplanová
HC Zlín "A"
3
Kateřina Horáková
TJ Sparta Kutná Hora
3
Tereza Holečková
DHC Slavia Praha
3
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
2
Kateřina Zajončková
Sokol Poruba
2
Lucie Vyoralová
Sokol Písek
2
Monika Vavrečková
Sokol Poruba
2
Kateřina Trýsková
SKH Velká nad Veličkou
2
Linda Trachtulcová
SKH Velká nad Veličkou
2
Michaela Tkadlecová
DHK Zora Olomouc
2
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
2
Edita Šmahelová
DHK Pardubice A
2
Alexandra Semanová
Lokomotiva Cheb
2
Pavla Sankotová
DHK Pardubice A
2
Karolína Pejšková
HK Spartak Ústí n.L.
2
Sára Pavliščáková
HK Spartak Ústí n.L.
2
Hana Patočková
HK Ivančice
2
Věra Oravcová
DHC Plzeň A
2
Kateřina Maršálková
HC Plzeň
2
Michaela Majzlíková
HC Zlín "A"
2
Tereza Krejčů
Slavoj Žirovnice
2
Simona Krátká
HK Ivančice
2
Klára Kovářová
HK Ivančice
2
Markéta Jirásková
DHK Pardubice A
2
Vendula Hubová
HC Zlín "B"
2
Eliška Hálová
HK Spartak Ústí n.L.
2
Nikola Gavláková
HC Háje
2
Kateřina Dluhošová
Sokol Poruba
2
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
2
Agáta Bicanová
Sokol Písek
2
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina M - výsledky
video
online
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
video
online
Háje - Kobylisy II
16 : 10
video
online
Písek - DHC Plzeň A
10 : 18
video
online
SKH Velká n.V. - Háje
12 : 17
video
online
Kobylisy II - Písek
16 : 18
video
online
DHC Plzeň A - Poruba
23 : 12
video
online
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
18 : 18
video
online
Háje - Písek
15 : 11
video
online
DHC Plzeň A - SKH Velká n.V.
16 : 6
video
online
Poruba - Háje
8 : 15
video
online
Kobylisy II - DHC Plzeň A
15 : 18
video
online
SKH Velká n.V. - Písek
11 : 15
video
online
Poruba - Kobylisy II
16 : 28
video
online
Háje - DHC Plzeň A
19 : 13
video
online
Písek - Poruba
9 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
5
5
0
0
82 : 54
10
2
DHC Plzeň A
5
4
0
1
88 : 62
8
3
Písek
5
2
0
3
63 : 72
4
4
Kobylisy II
5
1
1
3
87 : 86
3
5
SKH Velká n.V.
5
1
1
3
64 : 79
3
6
Poruba
5
1
0
4
61 : 92
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.