Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Góly z rychlých útoků
Jméno
Klub
Počet branek
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
5
Jelena Markovič
Iuventa Michalovce
8
Hana Martinková
DHK Baník Most
4
Kateřina Maryšková
Házená Jindřichův Hradec
1
Iveta Matoušková
DHK Baník Most
6
Jitka Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
3
Veronika Michková
Sokol Písek
3
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
20
Eva Minarčíková
DHC Sokol Poruba
8
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
13
Sofia Nagyová
Iuventa Michalovce
1
Kateřina Novotná
HC Zlín
11
Darina Nudni
HC Zlín
6
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
7
Andrea Očadlíková
HC Zlín
12
Nicola Palasová
DHC Slavia Praha
1
Nicola Palasová
Sokol Písek
7
Michaela Palková
ŠKP Piccard Senec
5
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
3
Katarína Pócsíková
HK Slovan Duslo Šaľa
20
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
2
Diana Poláchová
DHC Sokol Poruba
2
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
1
Pavla Poznarová
DHC Sokol Poruba
3
Monika Rajnohová
DHC Slavia Praha
21
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
5
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
24
Mária Revajová
DHC Sokol Poruba
9
Veronika Rezlerová
DHC Slavia Praha
1
Petra Růčková
DHK Baník Most
10
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
6
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
2
Ivana Salašová
DHK Zora Olomouc
22
Kristýna Salčáková
DHK Zora Olomouc
43
Martina Salčáková
HC Zlín
5
Adéla Samcová
DHK Zora Olomouc
1
Dominika Selucká
DHC Slavia Praha
23
Lucie Severová
DHK Zora Olomouc
4
Martina Sláviková
HK Slovan Duslo Šaľa
4
Michaela Sobieská
HC Zlín
8
Zpět
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.