Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Góly z rychlých útoků
Jméno
Klub
Počet branek
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
8
Tereza Chovancová
DHC Sokol Poruba
6
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
31
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
40
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
34
Nicol Janikova
Sokol Písek
1
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha
6
Michaela Janoušková
DHK Baník Most
37
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
16
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
3
Martina Jonášová
DHC Slavia Praha
26
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
1
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
5
Jana Kalová
DHK Zora Olomouc
10
Denisa Kamenářová
HC Zlín
24
Katarína Kankulová
HK DANLOG Partizánske
1
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
5
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
5
Tanja Kiridzic
Iuventa Michalovce
19
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
8
Jana Knedlíková
DHC Slavia Praha
74
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
12
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
18
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
9
Andrea Königová
Sokol Písek
26
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
7
Martina Košíková
HK DANLOG Partizánske
1
Michaela Kovaličková
Iuventa Michalovce
20
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
9
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
3
Kristína Kupkovičová
ŠKP Piccard Senec
4
Diana Kurčinová
ŠKP Piccard Senec
1
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
23
Jitka Kutlvašrová
Sokol Písek
4
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
2
Hana Maiwaelderová
DHC Sokol Poruba
3
Veronika Malá
Sokol Písek
52
Anna-Mária Marčeková
ŠKP Piccard Senec
1
Šárka Marčíková
HC Zlín
18
Zuzana Marčíková
HC Zlín
3
Zpět
Další
Předchozí kola
Play off SR 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18.5. 10:30
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Partizánske
3
3
0
0
81 : 58
6
2
ŠKP Piccard Senec
3
0
0
3
58 : 81
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.