Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Góly z rychlých útoků
Jméno
Klub
Počet branek
Michaela Ždánská
DHK Zora Olomouc
17
Patrícia Wollingerová
Iuventa Michalovce
3
Martina Weisenbilderová
DHK Baník Most
9
Kamila Vysloužilová
DHK Baník Most
10
Martina Vysloužilová
DHK Baník Most
19
Kateřina Vrabcová
Sokol Písek
1
Kristýna Vlková
HC Zlín
2
Petra Vítková
DHK Baník Most
8
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
21
Nikol Vinklárková
HC Britterm Veselí n.M.
1
Eva Veselková
HK Slovan Duslo Šaľa
5
Kateřina Vélová
DHC Slavia Praha
1
Petra Varjassiová
HC Britterm Veselí n.M.
15
Jasmínka Vargová
HK DANLOG Partizánske
2
Radoslava Vargová
Iuventa Michalovce
4
Lucia Uhráková
DHC Sokol Poruba
7
Martina Tulipánová
HK Slovan Duslo Šaľa
4
Katarína Tučnovičová
ŠKP Piccard Senec
4
Ivana Trochtová
HK Slovan Duslo Šaľa
28
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
35
Alžbeta Tóthová
HC Zlín
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
4
Irena Tomášková
DHK Baník Most
2
Diana Tomašechová
DHC Sokol Poruba
6
Lucia Tobiašová
Iuventa Michalovce
17
Leona Šviráková
DHC Sokol Poruba
12
Jana Šustková
HC Britterm Veselí n.M.
2
Petra Štetáková
HC Britterm Veselí n.M.
2
Petra Štetáková
ŠKP Piccard Senec
3
Jana Šteffanová
DHC Sokol Poruba
3
Miriam Šimáková
HK DANLOG Partizánske
1
Nikola Šichmanová
Sokol Písek
1
Silvia Ščasná
HK DANLOG Partizánske
1
Terézia Szöllösiová
Iuventa Michalovce
39
Natália Szökeová
HK DANLOG Partizánske
13
Simona Szarková
HK Slovan Duslo Šaľa
12
Simona Sýkorová
HK DANLOG Partizánske
1
Lucia Súkeníková
HK Slovan Duslo Šaľa
79
Alena Stellnerová
DHC Slavia Praha
32
Klára Sovová
DHK Zora Olomouc
1
Další
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.