Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Góly z rychlých útoků
Jméno
Klub
Počet branek
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
38
Martina Bačíková
HC Britterm Veselí n.M.
10
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
17
Petra Beňušková
DHK Baník Most
5
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
12
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
4
Denisa Bílková
Házená Jindřichův Hradec
1
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
30
Martina Blehová
HK Slovan Duslo Šaľa
1
Michaela Boorová
Sokol Písek
3
Michaela Borovská
DHK Baník Most
7
Helena Brandová
HC Zlín
6
Kateřina Brzósková
HC Zlín
13
Petra Bubeníková
Sokol Písek
25
Michaela Budayová
HC Zlín
14
Karin Bujnochová
HK Slovan Duslo Šaľa
5
Dominika Bullová
Sokol Písek
1
Klaudia Darázsová
HK Slovan Duslo Šaľa
1
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
16
Lucie Dostálová
DHK Zora Olomouc
29
Ľucia Dudová
ŠKP Piccard Senec
10
Zuzana Dufková
HC Zlín
2
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
5
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
18
Lucie Fabíková
DHK Zora Olomouc
3
Katarina Gábrišová
ŠKP Piccard Senec
1
Veronika Gajdošová
HK DANLOG Partizánske
3
Katarína Gáliková
ŠKP Piccard Senec
11
Patrícia Gregušová
HK DANLOG Partizánske
3
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
4
Marcela Handlová
HC Zlín
17
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
28
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
18
Dominika Horňáková
Iuventa Michalovce
27
Lucia Horníková
HK DANLOG Partizánske
1
Lenka Hradilová
HC Zlín
37
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
56
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
7
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
4
Další
Předchozí kola
Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Poruba - Zlín
29 : 22
video
online
Poruba - Zlín
28 : 21
video
online
Zlín - Poruba
21 : 31
video
online
Zlín - Poruba
18.5. 16:00
video
online
Poruba - Zlín
24.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.